Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Mamer, biskup              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Ruda Malenicka, Wilczkowice
Dziś jest: Wtorek, 11 maja 2021

RADOM

Kończą się konsultacje w sprawie współpracy gminy z NGO

piątek, 09 kwietnia 2021 10:15 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

Jeszcze przez tydzień, do 16 kwietnia potrwają konsultacje społeczne dotyczące współpracy organizacji pozarządowych z Gminą Miasta Radomia.

Konsultacje społeczne są odpowiedzią na postulaty zgłaszane podczas spotkań z przedstawicielami trzeciego sektora. Mają na celu zdiagnozowanie potrzeb radomskich organizacji pozarządowych w zakresie współpracy z instytucjami publicznymi. Chcemy też poznać ich pomysły i propozycje dotyczące zagospodarowania przestrzeni w kamienicy Deskurów, której część ma służyć właśnie działalności organizacji pozarządowych - mówi wiceprezydent Mateusz Tyczyński.

Uwagi i propozycje w formie elektronicznej można zgłaszać przez nadsyłanie wypełnionego formularza na adres: , lub przez wypełnienie formularza i złożenie go w jednym w czterech stałych punktów obsługujących konsultacje: Biuro Rady Miejskiej, ul. Rynek 1, Biuro Obsługi Mieszkańca pok. nr 19 lub wrzucenie do urny w holu przy wejściu do Urzędu Miejskiego, ul. Kilińskiego 30, Referat Centrum Organizacji Pozarządowych i Komunikacji Społecznej (pok. 104) ul. Żeromskiego 53, Referat Centrum Organizacji Pozarządowych i Komunikacji Społecznej, ul. Struga 1.