Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Sylwia Pysiak
Patron dnia: święci męczennicy Gerwazy i Protazy
Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2024
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 212.

RADOM

Anna Maria Wesołowska w Opocznie

piątek, 25 października 2013 18:40 / Autor:

4 listopada o godzinie 15.00 w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbędzie się spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską. Poruszone zostaną zagadnienia dotyczące uchronienia dziecka przed konfliktem z prawem.

Seminarium podzielone będzie na dwa bloki. W części pierwszej sędzia Anna Maria Wesołowska poprowadzi wykład, następnie przewidziany jest panel dyskusyjny pt.: „Nowe zagrożenia, a odpowiedzialność szkoły i rodziców” z udziałem przedstawicieli instytucji, które realizują zadania związane z profilaktyką, prewencją kryminalną. O szczegółach mówi asp. Barbara Stępień z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie.

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Tego samego dnia około godziny 11.00 Pani Wesołowska spotka się z młodzieżą w Zespole Szkół Samorządowych nr 3 w Opocznie. Młodzież nie tylko wysłucha ciekawego wykładu jak też będzie mogła zadawać pytania.

Zaproszenie skierowane jest do dyrektorów szkół, nauczycieli, rodziców, pracowników pomocy społecznej, służb porządkowych czy organizacji samorządowych, zainteresowanych zagadnieniem bezpieczeństwa dzieci. Udział jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmuje Anna Pręcikowska-Skoczylas.

Seminarium odbędzie pod patronatem burmistrza Opoczna Jana Wieruszewskiego.