JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

RADOM

Czarni przegrali po zaciętej walce

sobota, 24 stycznia 2015 18:51 / Autor:

Cerrad Czarni Radom przegrali w Rzeszowie z Asseco Resovią 2:3.

Mimo że przed meczem niemal wszystko wskazywało na zwycięstwo lidera PlusLigi, kibice obejrzeli wyrównany i zacięty mecz. Resovia potrzebowała aż pięciu setów, aby pokonać zespół z Radomia. Czarnym udało się wywieźć punkt z Rzeszowa dzięki skutecznej grze w pierwszym i trzecim secie. Decydujący był jednak czwarty set, w którym Resovia przypomniała kto jest gospodarzem i liderem tabeli. Po wyrównanej piątej odsłonie meczu to rzeszowianie cieszyli się ze zwycięstwa. - To był jeden z najlepszych naszych meczów - ocenił spotkanie II trener Czarnych Wojciech Stępień

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Czarnych czeka natomiast za tydzień mecz u siebie z Jastrzębskim Węglem.

Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom 3:2 (23:25, 26:24, 19:25, 25:14, 15:12)

Resovia: Fabian Drzyzga 3, Jochen Schöps 21, Paul Lotman 2, Marko Ivović 5, Dawid Dryja 1, Piotr Nowakowski 16, Krzysztof Ignaczak (libero) oraz Rafał Buszek 13, Rusell Holmes 4, Nikolay Penczev 16.

Czarni: Lukas Kampa 2, Mikko Oivanen 23, Wojciech Żaliński 24, Dirk Westphal 10, Michał Ostrowski 9, Daniel Pliński 9, Adam Kowalski (libero) oraz Bartłomiej Bołądź 1, Jakub Wachnik 1, Michał Kędzierski, Kamil Gutkowski.

MVP: Piotr Nowakowski (Asseco Resovia).