Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna Królowa Polski

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

RADOM

Rosa przegrała z Czarnymi

niedziela, 19 kwietnia 2015 19:25 / Autor:

Rosa Radom wygrała dwie kwarty, ale ostatecznie przegrała cały mecz. Rywalizacja w Słupsku z Energą Czarnymi zakończyła się wynikiem 71:74.

Mecz był z pewnością ciekawy dla kibiców. Radomscy koszykarze rozpoczęli bardzo dobrze. Pierwsze dwie kwarty należaly do nich. Później jednak Rosa osłabła i pozwoliła Czarnym Słupsk odrobić 20 punktów straty. Możliwe, że to pokłosie zwycięskiego meczu ze Stelmetem w minioną środę. Koszykarzy Rosy wygrana kosztowała dużo wysiłku. W przyszłą niedzielę o godz. 20 radomscy koszykarze zagrają z przedostatnim w tabeli Jeziorem Tarnobrzeg.

ENERGA CZARNI SŁUPSK - ROSA RADOM 74:71 (15:22, 14:26, 25:10, 20:13)

Energa: Karol Gruszecki 16, Jerel Blassingame 13, Callistus Eziukwu 11, Michał Nowakowski 8, Mantas Cesnauskis 7, Drago Pašalić 7, Jarosław Mokros 5, Kacper Borowski 4, Łukasz Seweryn 3.

Rosa: Mike Taylor 12, Danny Gibson 12, Michał Sokołowski 12, Łukasz Majewski 11, John Turek 8, Robert Witka 6, Uroš Mirković 6, Kim Adams 4, Daniel Szymkiewicz 0.