Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 24 marca - św. Katarzyna Szwedzka, zakonnica

Wiadomości z Radomia

Oszukują na "amerykańskiego żołnierza", włamują się na konta na portalach społecznościowych, wysyłają linki z podejrzanymi linkami - internetowi oszuści wykazują się coraz większą pomysłowością w wyłudzaniu pieniędzy

Niemal 2 tys. osób wzięło udział w XVI Ogólnopolskich Targach Szkół Wyższych w Radomiu.

Nowe siłownie, urządzenia do ćwiczeń street workout i plac zabaw powstaną wkrótce w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Urząd Miejski zawarł już umowy z wyłonionymi w drodze przetargu wykonawcami robót.

Kończy się rewitalizacja kamienic przy ul. Rwańska 17 i Szewska 20.

Resursa zaprasza 12 marca na 15. Retrspotkanie.

Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy, aplikacji i gier oraz mnóstwa innych atrakcji odwiedziła Radom. W sobotę na parkingu przy sklepie E.Leclerc za sprawą Wawel Trucka było mnóstwo atrakcji i odwiedzających. Każdy miał możliwość wejścia do wnętrza wyjątkowego pojazdu i odkrycia mobilnej strefy zabaw oraz słodkiego świata marki.

Zawalczą o indeksy

12 marzec 2019

Uczniowie z czterech szkół z regionu radomskiego wezmą udział w II etapie Olimpiady Wiedzy o ZUS.

Dziś rano doszło do wypadku na obwodnicy zachodniej Radomia.

Uczennice V LO im. R. Traugutta w Radomiu odwiedziły w Dzień Kobiet radomskich seniorów i zaprosiły ich do wspólnego śpiewania.

W nocy z niedzieli na poniedziałek inspektorzy transportu drogowego zatrzymali w Radomiu trzy za ciężkie i za długie pojazdy ponadgabarytowe. Kierowcy nie mieli odpowiednich zezwoleń.

Najpierw na ul. Wolanowskiej wypadł z drogi samochód. Kierowca trafił do szpitala. Kilkadziesiąt minut później na skrzyżowaniu ul. Struga i Zbrowskiego zderzyły się trzy pojazdy. Dwie osoby zostały ranne.

Posłowie i samorządowcy Prawa i Sprawiedliwości przedstawili plany realizacji tzw. "Piątki Kaczyńskiego" w regionie radomskim.

Kolejny tysiąc czujników czadu kupi w tym roku miasto dla radomskich seniorów. To kontynuacja programu rozpoczętego w zeszłym roku. Jego celem jest poprawa bezpieczeństwa osób, które mają w swoich mieszkaniach piecyki gazowe lub piece węglowe.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji ogłosił konkurs na grafikę, która zostanie wykorzystana we wzorze karty miejskiej. Projekty powinny być związane z tematyką transportu zbiorowego w Radomiu, jego historią oraz rozwojem. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne i bezpłatne roczne przejazdy autobusami komunikacji miejskiej w Radomiu.

Targi z uczelniami

11 marzec 2019

Swoją ofertę zaprezentuje 25 uczelni. W najbliższy wtorek w Radomiu odbędą się Ogólnopolskie Targi Szkół Wyższych.

10 tysięcy złotych za siatkę maskującą bez zgody konserwatora - to kara, jaką będzie musiał zapłacić właściciel kamienicy przy ulicy Moniuszki 15 w Radomiu, w której dawniej mieściło się kino Atlantic.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Czas relaksu

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 23 59
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Cerrad Czarni Radom 24 42
Aluron Virtu Warta Zawiercie 23 40
PGE Skra Bełchatów 23 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 23 27
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 23 20
MKS Będzin 23 7
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4