Na antenie: PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Katarzyna Kozimor
Patron dnia: 17 marca - św. Patryk, biskup
Pochmurno

-7°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 90%

Wiatr: 28.97 km/h

  • 17 Mar 2018

    Opady śniegu -5°C -10°C

  • 18 Mar 2018

    Pochmurno -5°C -11°C

Wiadomości z Radomia

Po pierwsze zdrowie

06 marzec 2018

Najważniejszy jest oddział rehabilitacji. To priorytet budżetowy dla radnej niezależnej Rady Miejskiej w Radomiu Katarzyny Pastuszki-Chrobotowicz. 

Stale brakuje krwi. Już w tę sobotę będzie można podzielić się tym drogocennym lekiem na parkingu sklepu budowlanego Castorama przy ul. Energetyków w Radomiu.

 

Prezydent Radosław Witkowski spotkał się z grupą radnych reprezentujących wszystkie kluby w Radzie Miejskiej w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Radomia.

Trwają Kaziki, czyli święto patrona Radomia i diecezji św. Kazimierza królewicza

W niedzielę, 11 marca utrudnień i objazdów mogą spodziewać się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

20 kg krajanki tytoniowej zabezpieczyli policjanci podczas kontroli drogowej. Teraz 30-letni mężczyzna odpowie za przestępstwo karno-skarbowe.

37-letni radomianin stracił prawo jazdy po omijaniu innego samochodu na przejściu dla pieszych. Niebezpieczny manewr zarejestrował policyjny wideorejestrator.

Poseł PiS Andrzej Kosztowniak był gościem w porannym programie KONTRAST PLUS

2 groźne pożary

04 marzec 2018

W Radomiu palił się dom jednorodziny, zaś w okolicach Przysuchy dom drewniany.

Członkowie Radom.Retrospekcja wygrali piąty Wielki Test o Radomiu. Profil w jednym z mediów społecznościowych publikuje wspomnienia, zdjęcia i materiały o mieście. Drużyna w składzie Barbara Łopyta, Jerzy Blejsz i Grzegorz Siek zdobyła 50 punktów na 60 możliwych. Drugie miejsce zajął klub rowerowy Orkan (48 punktów), a trzecie drużyna prezydenta Radomia (47 punktów), która była wspomagana przez Sebastiana Równego, dyrektora wydziału kultury Urzędu Miejskiego.

Dr Adam Duszyk, nauczyciel historii z Liceum Kochanowskiego, został tegorocznym laureatem nagrody św. Kazimierza. Uroczystość jej wręczenia odbyła się w niedzielę, 4 marca w Ośrodku Kultury i Sztuki Resursa Obywatelska w Radomiu.

Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "RADPEC" informuje, iż trwają czynności mające na celu usuwanie awarii sieci ciepłowniczej. Do tej pory wznowiono dostawę ciepła do odbiorców z ulic: Lubelska, Wrocławska, Chorzowska i obszaru lotniska Sadków.

Zbigniew Kuźmiuk skrytykował działania europosłów Platformy Obawatelskiej, którzy głosowali za uruchomieniem wobec Polski artykułu 7 traktatu o Unii Europejskiej. - Zdecydowali się atakować i donosić na Polskę. Robią to od 2 lat. To standard ich postępowania - mówił poseł Parlamentu Europejskiego.

PSL chce zniesienia podatków i składek od emerytur i rent. Dzięki temu w kieszeniach seniorów zostanie nawet kilkaset złotych więcej miesięcznie. Mówił o lider ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz, który dzisiaj przebywał w Radomiu.

Ok. 20 uczelni w jednym miejscu. To oferta Ogólnopolskich Targów Szkół Wyższych, które odbędą się we wtorek 6 marca w Strefie Rozrywki G2 w Radomiu.

- Spotkajmy się wspólnie, naprawdę bez polityki, by usiąść do stołu i nanieść takie zmiany do budżetu i Wieloletniej Prognozy Finansowej, żeby były one dobre dla wszyskich mieszkańców Radomia. - apeluje radna radomskiej PO Magdalena Lasota. Na poniedziałek zaplanowane jest spotkanie radnych z władzami miasta.

Joomla SEF URLs by Artio

Pogoda

-7°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 90%

Wiatr: 28.97 km/h

ARTYSTA TYGODNIA

Those Were the Days

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

LAS - DOBRE SĄSIEDZTWO

GRAMY Z CZARNYMI RADOM

 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 25 65
PGE Skra Bełchatów 24 55
Trefl Gdańsk 25 51
ONICO Warszawa 23 49
Asseco Resovia Rzeszów 25 45
Jastrzębski Węgiel 25 45
Indykpol AZS Olsztyn 25 43
Cuprum Lubin 25 38
Cerrad Czarni Radom 25 36
GKS Katowice 25 34
Espadon Szczecin 25 29
MKS Będzin 25 28
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 27
Łuczniczka Bydgoszcz 25 19
BBTS Bielsko-Biała 25 16
Dafi Społem Kielce 25 14

POLECAMY

230x190 4

39. PIELGRZYMKA RADOMSKA