Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020

REGION

Mazowsze szuka "Liderów Zmian"

środa, 10 lipca 2019 13:12 / Autor: Monika Nowakowska
foto; pixabay
Monika Nowakowska

Dobra wiadomość dla beneficjentów RPO WM 2014-2020 - od dziś można zgłaszać projekty do udziału w konkursie "Lider Zmian" i powalczyć o tytuł Lidera i statuetkę wręczaną podczas uroczystej gali! Konkurs to świetna okazja, by rozejrzeć się w swoim otoczeniu i docenić ciekawe i wartościowe inicjatywy, które zmieniają nasze życie każdego dnia.

O tytuł Lidera mogą ubiegać się samorządy, firmy, fundacje, stowarzyszenia, instytucje badawcze, instytucje kultury oraz placówki edukacyjne czy zdrowotne. Organizatorem konkursu jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Konkurs składa się z dwóch części. W pierwszej, zwycięzcy wybierani będą na podstawie danych statystycznych oraz z pomocą Kapituły Konkursowej. Druga część to głosowanie, w którym o tym do kogo trafią statuetki będą mogli zadecydować mieszkańcy. Głosowanie na projekty rozpocznie się 1 września.

Nagrody będą przyznawane w czterech kategoriach:

„Lider Zmian. Samorząd”„Lider Zmian. Firma”„Lider Zmian. Nagroda Internautów”„Lider Zmian. Nagroda specjalna” (z okazji 15-lecia Polski w Unii Europejskiej)

Beneficjenci Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, aby zwiększyć swoje szanse na kwalifikację, mogą sami zgłosić swój projekt (lub kilka projektów) do konkursu. Aby to zrobić najpóźniej do 10 sierpnia należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Mieszkańcy Mazowsza mogą natomiast zgłaszać ciekawe projekty realizowane w swojej okolicy. W tym celu wystarczy przesłać swoją propozycję na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przesłać wiadomość na Facebooku.

Po ocenie zgłoszeń, wybraniu zwycięskich projektów i podliczeniu głosów internautów przyjdzie czas na ogłoszenie zwycięzców. Poznamy ich podczas jubileuszowej 10. edycji Forum Rozwoju Mazowsza – 16 października w Warszawie.

Zgłoszenia projektów przyjmowane będą do 10 sierpnia.

Zapraszamy do nas: