Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: święci męczennicy Sabina, Wincenty i Chrestyna
Dziś jest: Wtorek, 27 października 2020

Kozienice

Szkoły ZDZ w Kozienicach wystartowały z nową ofertą

środa, 13 maj 2020 10:15 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kozienicach przygotowały szeroką ofertę dla młodzieży na zdobycie atrakcyjnego zawodu i dla dorosłych na podniesienia swoich kwalifikacji.

W ofercie Szkół ZDZ w Kozienicach na rok szkolny 2020/21 znajdziemy następujące kierunki kształcenia dla młodzieży: szkoła podstawowa, technik logistyk i technik energetyk (klasy wojskowe), technik handlowiec oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. Ponadto w szkole branżowej I stopnia osoby wkraczające w dorosłość będą mogły zdobyć takie zawody jak: ślusarz, sprzedawca, fryzjer i mechanik pojazdów samochodowych. W ofercie znajduje się również liceum ogólnokształcące (klasa wojskowa).

Natomiast dorośli mogą podnieść swoje kwalifikacje w szkole podstawowej (VII i VIII klasa), szkołach branżowych II stopnia na kierunkach: technik elektryk, technik usług fryzjerskich, technik handlowiec, technik mechanik, w liceum ogólnokształcącym i w szkole policealnej na kierunkach: technik BHP, technik administracji, technik archiwista i opiekun w domu pomocy społecznej. Dyrektor szkół ZDZ w Kozienicach, Karolina Fryt:

Ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju, rekrutacja została przeniesiona do internetu. - Wniosek o przyjęcie do szkoły można składać elektronicznie przez stronę internetową oraz Facebooka szkoły – wyjaśnia dyrektor:

Szczegóły i linki do rekrutacji znajduje się TU. Wnioski można składać od 15 czerwca do 4 sierpnia.