Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Andrzej Bobola, prezbiter i męczennik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Węgrzyn, Zaborowice
Dziś jest: Niedziela, 16 maja 2021

Kozienice

Grabów nad Pilicą: Kompletnie pijany kierowca skończył w rowie

poniedziałek, 19 kwietnia 2021 14:48 / Autor: Kamil Zapora
źródło: Facebook
Kamil Zapora

Wczoraj w Grabowie nad Pilicą kompletnie pijany mężczyzna wpadł samochodem do rowu. Niedługo potem na miejscu zjawili się policjanci. Na szczęście nikomu nic się nie stało, choć kierującemu za nieodpowiedzialne zachowanie grozi więzienie.

Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach zatrzymali pijanego kierowcę. W miejscowości Grabów nad Pilicą 37-latek wjechał do rowu, ponieważ stracił panowanie nad autem, miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Wczoraj po południu policjanci z kozienickiej drogówki otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Grabów nad Pilicą pojazd marki Smart leży w rowie. Na miejscu funkcjonariusze zastali nietrzeźwego kierowcę. Jak się okazało 37-latek z powiatu kozienickiego miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie, ponadto nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.