Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: bł. Jolenta, księżna, zakonnica              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Krasna
Dziś jest: Wtorek, 15 czerwca 2021

Opoczno

Porysowała samochody w Opocznie

środa, 05 maj 2021 13:54 / Autor: Marcin Prejs
Fot. M. Prejs/Radio Plus Radom
Marcin Prejs

32-letnia opocznianka porysowała siedem samochodów. Podczas przesłuchania nie potrafiła racjonalnie wyjaśnić swojego zachowania.

Kobieta zniszczyła siedem samochodów osobowych zaparkowanych na parkingu przed jednym z opoczyńskich osiedli. Wpadła w ręce policji na gorącym uczynku. Funkcjonariusze zauważyli dziwnie zachowującą się 32-latkę, która spacerowała między zaparkowanymi na parkingu samochodami. – Jak się okazało ostrym przedmiotem rysowała powłokę lakierniczą zaparkowanego pojazdu – informuje asp. szt. Barbara Stępień, rzecznik opoczyńskiej policji.

Policjant prowadzący sprawę, ustalił jeszcze kolejnych sześć osób, których pojazdy zostały przez zatrzymaną w ten sam sposób uszkodzone. Łączna suma strat, które wyrządziła 32-latka opiewają na kwotę 4350 złotych. Podczas przesłuchania kobieta nie potrafiła racjonalnie wyjaśnić swojego zachowania. Wyraziła skruchę. Zniszczenie mienia zagrożone jest karą od 3 miesięcy do nawet 5 lat pozbawienia wolności. Sprawa zostanie skierowana pod ocenę opoczyńskiego sądu.