Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci Archaniołowie Michał, Rafał i Gabriel              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Jankowice
Dziś jest: Środa, 29 września 2021

Kozienice

Kozienice: Trwa nabór na letnie półkolonie dla dzieci

wtorek, 13 lipca 2021 10:14 / Autor: Magdalena Król
fot. Victoria_Borodinova/pixabay.com
Magdalena Król

Półkolonie odbędą się w terminie 9-21.08.2021. Organizatorami są Gmina Kozienice oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Wólce Tyrzyńskiej. Jak zapewniają organizatorzy, nudy nie będzie.

Radom szczepienia

Aby dziecko mogło wziąć udział w półkolonii, rodzice muszą spełniać kilka warunków: muszą być mieszkańcami Gminy Kozienice i mieć dzieci w wieku od 6 do 16 lat. Ponadto przynajmniej jeden z rodziców/opiekunów jest ubezpieczony w pełnym zakresie (jednocześnie ma ubezpieczenie emerytalno-rentowe oraz chorobowe, wypadkowe i macierzyńskie) lub jedno z rodziców jest uprawnione do świadczeń z kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego tj. pobiera rentę lub emeryturę, w okresie jakim jest organizowana półkolonia.

Uczestnicy półkolonii będą mieli zapewnione dwa posiłki dziennie w tym obiad. Dodatkowo dzieci będą ubezpieczone w zakresie NNW. Opłata wnoszona przez rodzica to 50 zł za dziecko.

Zgłoszenia można dokonać mailowo na adres: pspwolkatyrzynska(at)op.pl (kontakt telefoniczny: 48 614 28 82). W zgłoszeniu należy podać: imię (imiona) i nazwisko dziecka, imiona i nazwiska rodziców, rok urodzenia, adres zamieszkania lub pobytu rodziców, telefon kontaktowy.