Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: bł. Dominik Collins, męczennik
Dziś jest: Piątek, 30 października 2020

SPORT

Lozano o chorobie Kowalskiego

piątek, 06 listopada 2015 12:05 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera
Bez chorego Adama Kowalskiego, libero zespołu, udali się do Bydgoszczy siatkarze Czarnych. Do sztabu szkoleniowego radomskiego teamu dołączył z kolei Andres Esper - trener przygotowania fizycznego. W sobotę przeciwnikiem drużyny Cerrad Czarnych Radom będzie Łuczniczka Bydgoszcz.
Trener Lozano przed wyjazdem poinformował, że do Bydgoszczy nie pojechał Adam Kowalski. - Leży w łóżku i bierze antybiotyki. Adam ma zapalenie dróg moczowych i grypę jelitową - poinformował Radio Plus Radom Raul Lozano. Kowalskiego zastąpi Neven Majstorović.

Czy trener Lozano ma receptę na pokonanie przeciwnika? - Mamy swój styl gry, którego nie musimy zmieniać. Musimy trochę zwiększyć siłę zagrywki, by przeciwnik zajął się przyjęciem a nie atakowaniem. Liczę też na dobry blok i przyjęcie - powiedział trener Czarnych.

Do sztabu szkoleniowego radomskiego teamu dołączył trener przygotowania fizycznego Andres Esper. - Dwa miesiące szukaliśmy takiej osoby. Jego kwalifikacje są bardzo duże. Nie ukrywam, że go potrzebowaliśmy. Dzisiaj każdy klub sportowy ma trenera od przygotowania fizycznego - powiedział Lozano.

Początek spotkania Czarni - Łuczniczka o godzinie 14.45. Dodajmy, że oba zespoły musiały na inaugurację uznać wyższość swoich rywali, choć na pewno więcej powodów do zadowolenia miała radomska drużyna. Cała rozmowa z Raulem Lozano w Sportowej Strefie Plusa po 19.00.