Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Ryszard Pampuri, zakonnik
Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Petrykozy
Dziś jest: Niedziela, 18 kwietnia 2021

SPORT

Bilety na sobotę

czwartek, 28 stycznia 2016 13:24 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera
Siatkarze Cerrad Czarnych Radom szykują się do kolejnej konfrontacji w PlusLidze. Tym razem podopiecznych Raula Lozano czeka mecz przed własną publicznością. W sobotnie popołudnie (30 stycznia) zmierzą się z bydgoską Łuczniczką.

Wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie udział w tym atrakcyjnie zapowiadającym się widowisku zachęcamy do zakupy biletów wcześniej. Za pośrednictwem serwisu www.kupbilet.mosirradom.pl dokonać tego można już od poniedziałku. Bilety dostępne są w sektorach E, F, H i X. Aby uniknąć błędów, wcześniej zachęcamy do zapoznania się z instrukcją zakładania konta i zakupu wejściówek online.

Fani, którzy nie mają możliwości nabycia biletów za pośrednictwem serwisu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji szansę zakupu tradycyjnie otrzymają w dniu meczu. Kasy w hali przy ul. Narutowicza czynne będą od godz. 14.00. Początek spotkania zaplanowano trzy godziny później.

Cena biletów pozostaje bez zmian.Normalny na mecze z udziałem zespołu Cerrad Czarni Radom w sezonie 2015/2016 kosztuje 30 złotych. Połowę tej kwoty wydać trzeba na wejściówkę ulgową. Uprawnieni są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz studenci do 26 roku posiadający aktualną legitymacją. Dostępne będą też bilety na miejsca stojące. W tym przypadku to wydatek rzędu 10 złotych.