Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna, Matka Dobrej Rady
Dziś jest: Piątek, 26 kwietnia 2024

Jeden punkt zdobyty, czyli remis z Siarką

sobota, 30 lipca 2016 19:40 / Autor: Weronika Chochoł
Bezbramkowym remisem zakończyło się sobotnie spotkanie Radomiaka Radom i Siarki Tarnobrzeg. Zielonym nie udało się wygrać trzeciego w tym sezonie meczu.

Pierwsza połowa spotkania nie była widowiskowa. Zawodnicy odbierali sobie piłkę, jednak mieli problem ze stworzeniem akcji. Okazję wpisania się na listę strzelców miał debiutujący podczas meczu Maciej Filipowicz, który w 20. minucie stworzył akcję bramkową. Plany zawodnika pokrzyżował jednak bramkarz Siarki i pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem.

Podobnie w drugiej części spotkania: jak w pierwszej odsłonie jedną akcję wykreował Radomiak, to w drugich 45 minutach dwie takie sytuacje mieli gospodarze. W 64. minucie po strzale Huberta Tomalskiego piłka odbiła się od słupka, zaś w 67. minucie interwencją po strzale głową Patryka Szewca popisał się Adrian Szady.

Konsekwentna gra obu zespołów w defensywie sprawiła, że więcej sytuacji w tym spotkaniu nie było.

Za tydzień, także na wyjeździe Zieloni zmierzą się ze Stalą Stalowa Wola. Pierwszy mecz na stadionie przy ul. Narutowicza 9 odbędzie się w niedzielę 14 sierpnia o godzinie 18:00. Rywalem Radomiaka będzie silna Puszcza Niepołomice.

Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 0:0

Siarka: Dybowski - Grzesik, Waleńcik, Stępień, Suchecki (67' Czyżycki), Stromecki, Stefanik, Dawidowicz, Szewc (81' Głaz), Tomalski (88' Płatek), Koczon (75' Żebrakowski) Radomiak: Szady - Kucharski, Grudniewski, Gurzęda, Sulkowski, Filipowicz (87' Śliwiński), Bemba (74' Gawron), Kościelny, Brągiel, Leandro (83' Agu), Stanisławski (66' Cupriak) żółte kartki: Suchecki, Tomalski - Bemba, Kucharski