Patron dnia: św. Joanna Beretta Molla
Dziś jest: Niedziela, 28 kwietnia 2024

Radomiak gromi!

niedziela, 04 listopada 2018 15:56 / Autor: Michał Kaczor

Piłkarze Radomiaka pokonali Górnika Łęczna 5:1! To czwarte z rzędu zwycięstwo „Zielonych”.

Radomiak od początku meczu ruszył do ataku. Przewagę „:Zielonych” potwierdził w 14. minucie Rafał Makowski. 10 minut później na 2:0 podwyższył Meik Karwot. To jego pierwszy gol w barwach Radomiaka.

Drugą połowę Radomiak ponownie rozpoczął od ofensywnej gry. W 62. minucie rzut karny wykorzystał Leandro i mieliśmy 3:0. Po 6 minutach na listę strzelców znowu wpisał się Karwot, a w 74. minucie skompletował hat-tricka. Górnik Łęczna zdołał odpowiedzieć tylko jednym golem. W 79. minucie rozmiary porażki zmniejszył Midzierski.

Zwycięstwo pozwoliło Radomiakowi awansować na drugie miejsce w tabeli 2. ligi!

RADOMIAK RADOM - GÓRNIK ŁĘCZNA 5:1 (2:0)

Bramki: Makowski (14.), Karwot (24., 68., 74.), Leandro (k. 62.) - Midzierski (79.)