TRANSMISJA MSZY ŚW.

Czarni znowu wygrali!

niedziela, 04 listopada 2018 18:33 / Autor: Michał Kaczor

Cerrad Czarni Radom pokonali Aluron Virtu Wartę Zawiercie 3:0. To czwarte z rzędu zwycięstwo „Wojskowych”.

W pierwszym secie Czarni zdominowali rywala. Przy wyniku 14:7 o czas poprosił trener Mark Lebedew, ale nic to nie pomogło gospodarzom i chwilę później było już 18:11. W końcówce seta Czarni dobili rywala i wygrali 25:13.

Drugi set był bardziej wyrównany. Czarni uzyskali przewagę czterech punktów (14:10), jednak wkrótce gospodarze doprowadzili do remisu (16:16). Nerwową końcówkę lepiej wytrzymali radomianie i wygrali 25:23.

Początek trzeciej odsłony był podobny do poprzedniej. Szansa dla Aluronu pojawiła się przy prowadzeniu 8:5, ale gospodarze szybko roztrwonili przewagę. W tym momencie do głosu doszli siatkarze Cerrad Czarnych Radom. „Wojskowi” wyszli na prowadzenie 17:15, a niedługo później było już 20:16. Pod koniec seta podopieczni Roberta Prygla powiększyli przewagę i ostatecznie wygrali 25:19.

Przed Czarnymi teraz wyjazd do Bydgoszczy na mecz z Chemikiem. To w środę o 18:00.

Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cerrad Czarni Radom 0:3 (13:25; 23:25; 19:25)