Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna, Matka Dobrej Rady
Dziś jest: Piątek, 26 kwietnia 2024

Wysokie zwycięstwo Radomiaka

niedziela, 31 marca 2019 15:43 / Autor: Michał Kaczor

Piłkarze Radomiaka wygrali z Gryfem Wejherowo 3:0!

Piłkarze Radomiaka od początku starali się narzucić swoje warunki gry. Już w 2. minucie groźny strzał głową oddał Meik Karwot. Gol padł jednak dopiero w końcówce pierwszej połowy. W 40. minucie piłkę do siatki skierował Martin Klabnik. Chwilę później Gryf miał szansę na wyrównanie, ale pojedynek sam na sam wygrał Artur Haluch. Po pierwszej połowie Radomiak prowadził 1:0.

"Zieloni" rozpoczęli drugą połowę od kilku ofensywnych akcji. Próbowali m.in. Winsztal i Leandro. Ważnym momentem była druga żółta kartka dla Goerke z Gryfa w 71. minucie. Radomiak wykorzystał przewagę liczebną i w końcówce zwieńczył dzieło. W 80. minucie gola strzelił Jakubik, a wynik zamknął trzecią bramką Banasiak w 85. minucie.

Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 0:3 (0:1)

Gole: Klabnik '40, Jakubik '80, Banasiak '85