Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: 2 czerwca - błogosławieni męczennicy Sadok i Towarzysze
Dziś jest: 02 czerwca 2020

Inne

Najlepsi sportowcy powiatu radomskiego

wtorek, 07 kwietnia 2020 13:52 / Autor: Michał Kaczor
fot. JS/RPR
Michał Kaczor

Znamy laureatów Gali Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego. W tym roku nie będzie uroczystego wręczenia nagród.

Co roku Starostwo Powiatowe w Radomiu nagradza najlepszych sportowców. Tym razem jednak w związku z epidemią koronawirusa nie odbędzie się gala z uroczystym wręczeniem statuetek.

- Wszyscy zasługujecie na uznanie i szacunek. Codziennymi, ciężkimi treningami dowiedliście, że jesteście odpowiedzialni, sumienni i wytrwali. Niech osiągnięcia, których dokonujecie przynoszą wam jeszcze więcej satysfakcji i motywują do dalszego samorozwoju, ale także zapewnią wam wspaniałą przyszłość. Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego oraz dużo zdrowia – mówi Waldemar Trelka, starosta radomski.

Najlepsi zawodnicy w dwóch kategoriach wiekowych, oprócz gadżetów, dyplomów i statuetek, otrzymają również nagrody: za miejsce pierwsze - 1000 złotych, za miejsce drugie – 750 złotych, a za trzecie - 500 złotych. Wszyscy pozostali sportowcy oraz trenerzy otrzymają kurtkę i torbę sportową.

Lista laureatów:

 

I KATEGORIA - sportowcy urodzeni w 2004 roku i młodsi

 

I MIEJSCE

Jakub Płachta- kickboxing

II MIEJSCE

Zuzanna Chołuj- karate

III MIEJSCE

Alicja Wiszniowska- kickboxing

 

II kategoria - sportowcy urodzeni w 2003 roku i starsi

 

I MIEJSCE

Aleksandra Grzywacz - kickboxing

II MIEJSCE

Cezary Nowak - zapasy

III MIEJSCE

Julia Górka - gimnastyka sportowa

 

III KATEGORIA - trener, wychowawca roku

MIASTO PIONKI - Jakub Wanot

GMINA IŁŻA - Jarosław Żłobecki

GMINA JEDLNIA-LETNISKO - Agnieszka Kot

GMINA WIERZBICA - Marcin Stąpor

GMINA KOWALA - Piotr Różański

GMINA PRZYTYK - Piotr Witkowski

GMINA JEDLIŃSK - Alina Cielniak

GMINA WOLANÓW - Marcin Leszczyński

GMINA GÓZD - Ewa Rogala

GMINA PIONKI - Dariusz Sułek

GMINA JASTRZEBIA - Paweł Słomka

MIASTO I GMINA SKARYSZEW - Artur Rutkowski

 

IV KATEGORIA - szkoła z największą liczbą punktów w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego Powiat Radomski w sezonie 2018/2019

 

ROCZNIKI 2006/2007

 

miejsce I - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jedlińsku - 43 PKT

miejsca II - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Przytyku - 24 PKT

miejsce III - Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłży - 15 PKT

 

ROCZNIKI 2003/2005

 

miejsce I - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jedlińsku - 46 PKT

miejsce II - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Witolda Gombrowicza we Wsoli - 27 PKT

miejsce III - Publiczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Przytyku - 22 PKT

Kontynuacja placówki: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Przytyku

 

Sportowcy nominowani i wyróżnieni w I kategorii - urodzeni w 2004 roku i młodsi

 

MIASTO PIONKI

Alicja Wiszniowska – kickboxing - wyróżniona

Marta Majkusiak - siatkówka

Kacper Wanot - siatkówka

Jakub Kopeć - piłka nożna

Oliwia Kozłowska - pływanie

GMINA IŁŻA

Wiktor Ziomek - piłka nożna, siatkowa, ręczna - wyróżniony

Kacper Wajs - piłka nożna

Izabela Korbiak - siatkówka

Olga Słyk - siatkówka

Alan Borek - piłka ręczna

GMINA JEDLNIA-LETNISKO

Marysia Lis - piłka nożna, siatkowa, ręczna - wyróżniona

Julia Kiraga - piłka nożna, siatkowa, ręczna

Bartłomiej Stachoń- piłka nożna, siatkowa

Adam Zwierzchowski - piłka nożna, siatkowa

Piotr Lutka - piłka nożna

GMINA ZAKRZEW

Martyna Gałek - judo - wyróżniona

Aleksandra Ukleja - taniec sportowy

Tobiasz Gorzewski - łucznictwo

GMINA WIERZBICA

Piotr Drab - zapasy - wyróżniony

Filip Bańcerowski - zapasy

Filip Drab - zapasy

Jakub Lisek - zapasy

Karol Nowak - zapasy

GMINA KOWALA

Klaudia Stanisławek - gimnastyka sportowa – wyróżniona

Marta Adamczyk- tenis stołowy

Brajan Leśniewski - judo

Krzysztof Walas - piłka nożna

Michał Wyrwich - piłka nożna

GMINA PRZYTYK

Krzysztof Kot - biegi przełajowe - wyróżniony

Sandra Kołodziejczyk - skok wzwyż

Szymon Kornatowski - czwórbój lekkoatletyczny

Andrzej Witkowski - biegi przełajowe

Filip Broda - lekkoatletyka

GMINA JEDLIŃSK

Julia Stańczyk - lekkoatletyka – wyróżniona

Wiktoria Serafin - tenis stołowy, biegi przełajowe

Amelia Kowalczyk - lekkoatletyka

Hanna Potera - lekkoatletyka

Pola Olszewska - biegi przełajowe

GMINA WOLANÓW

Siara Mateusz - piłka siatkowa – wyróżniony

Bartek Furczyński - piłka siatkowa

Mateusz Korgul - piłka siatkowa

Mateusz Kudła - piłka siatkowa

Bartek Ziomek - piłka siatkowa

GMINA GÓZD

Mateusz Kupidura - piłka siatkowa - wyróżniony

Wiktor Majerczuk - piłka koszykowa

Filip Okoń - piłka koszykowa

Michał Wosztyl - piłka koszykowa

Piotr Skwira - piłka siatkowa, nożna

GMINA PIONKI

Jakub Płachta - kickboxing, taekwondo – wyróżniony

Szymon Gogacz - taniec

Natalia Drela - tenis ziemny

Błażej Zygmunt - unihokej, piłka nożna

Oskar Auguścik - piłka nożna, siatkowa

GMINA JASTRZĘBIA

Filip Wojciechowski - tenis stołowy, piłka nożna - wyróżniony

Adam Żabicki - tenis stołowy, piłka nożna

Weronika Woźniak - tenis stołowy, piłka siatkowa, koszykowa

Julia Tomaszewska - tenis stołowy, piłka nożna

Jan Kilianek - piłka nożna

MIASTO I GMINA SKARYSZEW

Zuzanna Chołuj - karate - wyróżniona

Mateusz Stompor - karate

Dawid Lis - piłka nożna

Kacper Sowa - piłka nożna

Dawid Dziocha - piłka nożna

 

II KATEGORIA - sportowcy urodzeni w 2003 roku i starsi

MIASTO PIONKI

Zuzanna Maj - kickboxing, taekwondo - wyróżniona

Jakub Małaczek - piłka siatkowa

Filip Broński - piłka nożna

Jakub Wrona - tenis ziemny

Radosław Warchoł - piłka siatkowa

GMINA IŁŻA

Kacper Jabłoński - piłka nożna - wyróżniony

Marcelin Życiński - piłka nożna

Paweł Cis - piłka nożna

Patryk Rękawik - piłka nożna, tenis stołowy

Jakub Myszka - piłka ręczna

GMINA JEDLNIA-LETNISKO

Grzegorz Lipka - piłka nożna – wyróżniony

Eryk Szwaczka - piłka nożna

Paweł Gromski - piłka nożna

Krzysztof Gałan - piłka nożna

Adrian Zięba

GMINA WIERZBICA

Cezary Nowak - zapasy - wyróżniony

Konrad Makowski - zapasy

Kurys Krystian - zapasy

Filip Fituch - zapasy

Rafał Stachowicz - zapasy

GMINA KOWALA

Julia Górka - gimnastyka sportowa- wyróżniona

Weronika Nogaj - judo

Alicja Domagała - judo

Dawid Woźniak - judo

Wiktor Wdowski - piłka nożna

GMINA PRZYTYK

Michał Sobstyl - piłka siatkowa - wyróżniony

Justyna Kaźmierczak - piłka siatkowa

Katarzyna Drabik - piłka siatkowa

Grzegorz Soliński - piłka nożna

Szymon Sobczak - piłka nożna

GMINA JEDLIŃSK

Mateusz Kołodziejczyk - lekkoatletyka, piłka nożna – wyróżniony

Aleksandra Berlińska - tenis stołowy, lekkoatletyka

Kinga Ziółek - lekkoatletyka

Julia Ciecieląg - lekkoatletyka

Maciej Makulski - lekkoatletyka, piłka nożna

GMINA WOLANÓW

Łukasz Grzyb - piłka siatkowa – wyróżniony

Karol Ślażyński - piłka siatkowa

Kacper Pikiewicz - piłka siatkowa

Dawid Gajos - piłka nożna

Paweł Wojcieszak - piłka nożna

GMINA GÓZD

Julia Skrok - piłka ręczna - wyróżniona

Julia Starzyńska - piłka ręczna

Klaudia Strzelczyk - piłka ręczna

Nadia Malik - piłka ręczna

Patrycja Paprocka- piłka nożna, siatkowa

GMINA PIONKI

Aleksandra Grzywacz - kickboxing, taekwondo - wyróżniona

Piotr Olszewski - taekwondo

Łukasz Glimasiński - piłka nożna

Łukasz Sosnowski - piłka nożna

Mateusz Krawczyk - unihokej, piłka nożna

GMINA JASTRZĘBIA

Robert Wojciechowski - piłka nożna - wyróżniony

Michał Dróżdż - piłka siatkowa

Tomasz Bielik - piłka siatkowa

Przemysław Majewski - piłka nożna

Łukasz Kilianek - piłka nożna

MIASTO I GMINA SKARYSZEW

Piotr Lisek - piłka nożna – wyróżniony

Karol Kozuj - piłka nożna

Szymański Szymon - piłka nożna

Ciszek Mikołaj - piłka nożna

Zapraszamy do nas: