Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Jan Boży, zakonnik
Dziś jest: Poniedziałek, 08 marca 2021

Siatkówka

Mecz na szczycie Tauron Ligi

piątek, 15 stycznia 2021 11:12 / Autor: Michał Kaczor
fot. E. Leclerc Moya Radomka Radom
Michał Kaczor

E. Leclerc Moya Radomka Radom zagra dziś na wyjeździe z Developresem SkyRes Rzeszów. Drużyny w tabeli Tauron Ligi dzieli tylko jeden punkt!

Developres SkyRes Rzeszów po znakomitym początku sezonu i serii zwycięstw w ostatnim czasie złapał zadyszkę. Porażki z MKS-em Kalisz i Chemikiem Police sprawiły, że przewaga lidera stopniała. Obecnie Developres ma 1 punkt przewagi nad drugą E. Leclerc Moya Radomką Radom i tylko jeden mecz w zapasie.

W zeszły piątek Radomka pokonała Grot Budowlanych Łódź 3:1 i dzięki temu umocniła się na drugim miejscu w tabeli.

Spotkanie z Developresem będzie miało duże znaczenie, jeśli chodzi o rozstawienie w play-offach. Drużyny z miejsc 1-4 dzielą zaledwie cztery punkty, a do tego większość ma jeszcze bezpośrednie mecze przed sobą.

- Dzisiaj mamy jeden z najważniejszych i najtrudniejszych meczów w tym sezonie. Rzeszów to pierwsza drużyna w tabeli, która gra bardzo dobrze i ma bardzo dobre zawodniczki w tabeli. Nie będzie łatwo, ale jesteśmy walczakami i myślę, że będzie dobrze. W tej chwili wszystkie zawodniczki są dostępne do gry. Treningi w tym tygodniu były dobre. Jesteśmy gotowi - przekonuje trener Riccardo Marchesi.

Mecz rozpocznie się o 17:30 w hali Podpromie w Rzeszowie.