Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek, Magda Gliszczyńska
Patron dnia: św. Elżbieta z Schönau, dziewica i zakonnica              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Odrowąż, Mroczków
Dziś jest: Piątek, 18 czerwca 2021

SPORT

#StrefaKibica - zapraszamy na konkursy

czwartek, 10 czerwca 2021 10:48 / Autor: Wojciech Sałek
Wojciech Sałek

Zanim piłkarskie emocje na dobre się rozpoczną, my zapraszamy, aby już je przeżyć z Radiem Plus Radom. Napiszcie do nas, jak kibicujecie naszej Reprezentacji i wygrajcie atrakcyjne  nagrody.

Zgłoszenia TYLKO przez stronę: https://strefakibica.radioplus.pl

Codziennie wybieramy cztery najciekawsze zgłoszenia. Trzy z nich nagradzamy koszulką polskiej reprezentacji, a jedną z nich telewizorem LG 55" LED 4K.

Turniej Euro 2020 miał odbyć się rok temu, ale z powodu pandemii został przełożony i potrwa od 11 czerwca do 11 lipca tego 2021 roku. Przed podjęciem ostatecznej decyzji UEFA rozpatrywała kilka scenariuszy: np. mecze przy pustych trybunach, przenoszenie spotkań do innych miast lub nawet decyzję o odwołaniu ME. Ale po tych różnych perypetiach, dyskusjach i przymiarkach EURO rusza w piątek 11 czerwca o godzinie 21.00, kiedy to zagrają za sobą reprezentacje Turcji i Włoch.

Od piątku 11 czerwca, w programie #PopoludniePlus przez czas trwania Mistrzostw Europy wspominać będziemy najciekawsze wydarzenia z historii tej imprezy, przypomnimy najbardziej znane "piłkarskie" przeboje z Nutą Nostalgii i będziemy rozdawać w konkursach piłki.