Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Innocenty I, papież              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Jastrząb
Dziś jest: Wtorek, 27 lipca 2021

Siatkówka

Sztab szkoleniowy Radomki skompletowany

wtorek, 20 lipca 2021 14:28 / Autor: Magdalena Król
fot. radomka.com
Magdalena Król

W sezonie 2021/2022 nastąpią zmiany w ekipie trenerskiej E.Leclerc Moya Radomki Radom. Dotychczasowy statystyk Daniele Panigalli przejdzie na ławkę trenerską. Do ekipy Riccardo Marchesiego dołączy Bartłomiej Gajdek.

Pierwszym szkoleniowcem zespołu nadal pozostaje Riccardo Marchesi, który przed rokiem podpisał dwuletni kontrakt z radomskim klubem. Asystentem włoskiego trenera będzie Daniele Panigalli, który w minionych rozgrywkach był statystykiem drużyny.

Za przygotowanie motoryczne siatkarek będzie odpowiadał Niccolo Caldari, a fizjoterapeutą pozostaje Piotr Filipowicz. Kierownikiem drużyny będzie Michał Fijałkowski. Nową twarzą w E.Leclerc Moya Radomce Radom będzie Bartłomiej Gajdek. Po dziesięciu latach gry w siatkówkę zdecydował się zostać statystykiem.

- Sport jest moją pasją od najmłodszych lat. Przez 10 lat grałem w siatkówkę, co bardzo pomogło mi w obecnej roli. Dwa lata temu dostałem szansę zostania statystykiem w pierwszoligowym klubie KS AGH Kraków. Teraz przychodzę do Radomia. Zdecydowałem się na wybór oferty z E.Leclerc Moya Radomki, gdyż jest to klub z dużymi perspektywami rozwoju. Zauważam jak z roku na rok wszyscy tutaj chcą osiągać coraz wyższe cele. Mam nadzieję, ze w nadchodzącym sezonie wspólnymi siłami zdobędziemy medal! – mówi Bartłomiej.