Dziś jest: Niedziela, 28 kwietnia 2024

Sukces Olimpijczyka Radom

poniedziałek, 21 listopada 2022 15:51 / Autor: Dawid Owczarek
Dawid Owczarek

Podopieczni trenera Zdzisława Kolanka wzięli udział w Pucharze Polski Juniorów w Wałbrzychu, na którym zdobyli pięć medali: dwa złote, srebrny i dwa brązowe.

Zawodnicy Olimpijczyka Radom wystąpili w dniach 11-12 listopada w zawodach Pucharu Polski, które odbyły się w Wałbrzychu.

Medale wywalczyli: Adrian Redestowicz (brąz w kategorii 72 kg), Oskar Kucharczyk (brąz w kategorii 82 kg), Michał Puchalski (srebro w kategorii 77kg). Na uwagę zasługują złoci medaliści - Jakub Korcz (w kategorii 97 kg) oraz Bartłomiej Figura (w kategorii 130 kg).

Dobrym występem może pochwalić się również Konrad Cudnik (w kategorii 67 kg), który przegrał walkę o brązowy medal.

W zawodach wzięło udział 103 zawodników (w tym 9 z Olimpijczyka), 26 zespołów z Polski i jeden z Danii. Olimpijczyk Radom, dzięki dobrej postawie swoich podopiecznych zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji drużyn turnieju.