Marek Sierocki

Kolejna porażka radomskich siatkarek

poniedziałek, 06 marca 2023 20:31 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Moya Radomka Radom musiała uznać wyższość BKS Bostik Bielsko-Biała przegrywając 0:3 w setach do 24, 22 i 23. Szkoda szczególnie pierwszego seta, w którym radomianki prowadziły aż 10 punktami!

Zespół MOYA Radomka Lotnisko Warszawa-Radom podejmwał u siebie w 18. kolejce Tauron Ligi rewelację obecnego sezonu – drużynę BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Wygrały przyjezdne 3:0. W pierszym secie Radomka prowadziła aż 10 punktami (17:7). Ostatecznie przegrały na przewagi. Poprzednie spotkanie obu drużyn miało miejsce 9 grudnia w Bielsku-Białej. Gospodynie zwyciężyły wówczas 3:0. Mimo kolejnej porażki Radomka wciąż liczy się w walce o występ w fazie play-off.

MOYA Radomka Lotnisko Radom - BKS BOSTIK Bielsko-Biała 0:3 (24:26, 22:25, 23:25)

Moya Radomka Lotnisko Radom: Madison Bugg, Małgorzata Jasek, Justyna Łukasik, Kornelia Moskwa, Natalia Murek, Samara Rodrigues De Almeida - Krystyna Strasz (libero) - Agnieszka Adamek (libero), Renata Biała, Marharyta Stepanenko, Martyna Świrad, Paulina Zaborowska

BKS Bostik Bielsko-Biała: Paulina Majkowska, Julia Nowicka, Paulina Damaske, Dominika Pierzchała, Majka Szczepańska-Pogoda, Martyna Borowczak - Agata Nowak (libero) - Julia Mazur (libero), Nikola Abramajtys, Karina Chmielewska, Weronika Sobiczewska.