Dziś jest: Niedziela, 28 kwietnia 2024

Radomiak zwycięski w Szczecinie!

niedziela, 13 sierpnia 2023 18:55 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

3 punkty przywieźli ze Szczecina piłkarze Radomiaka Radom, którzy grali dzisiaj na wyjeździe z miejscową Pogonią. Mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Było to ważne spotkanie dla obu zespołów. Radomiak przegrał w lidze 2 ostatnie spotkania a Pogoń została zdemolowana przez beligijski Gent aż 0:5. Zieloni pierwszą bramkę zdobyli w 20. minucie meczu. Na listę strzelców wpisał się Lisandro Semedo. 7 minut później gol zdobył Mateusz Cichocki.

Pogoń Szczecin - Radomiak 0:2 (0:2)

0:1 - Lisandro Semedo 20'
0:2 - Mateusz Cichocki 27'

Składy:

Pogoń: Bartosz Klebaniuk - Linus Wahlqvist (76' Paweł Stolarski), Danijel Loncar, Mariusz Malec, Leonardo Koutris (63' Leonardo Borges) - Joao Gamboa, Rafał Kurzawa (46' Luka Zahović) - Wahan Biczachczjan (46' Marcel Wędrychowski, 63' Adrian Przyborek), Alexander Gorgon, Kamil Grosicki - Efthymis Koulouris

Radomiak: Albert Posiadała - Jan Grzesik, Raphael Rossi, Mateusz Cichocki, Dawid Abramowicz - Roberto Alves, Christos Donis (62' Frank Castaneda) - Lisandro Semedo (82' Mike Cestor), Rafał Wolski (62' Luizao), Luis Machado (82' Michał Kaput) - Pedro Henrique (85' Leonardo Rocha)

Żółte kartki: Semedo, Rossi, Henrique (Radomiak)

Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)