Dziś jest: Niedziela, 28 kwietnia 2024

Pierwszy remis Radomiaka

sobota, 02 września 2023 17:38 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Piłkarze Radomiaka Radom zremisowali dzisiaj z Piastem Gliwice 1:1. Bramkę dla zielonych zdobył strzałem głową Henrique, a wyrówniał Chrapek z rzutu karnego.

Radomiak słabo prezentował się w pierwszej połowie meczu. To piłkarze gości przeważali. Odważniejsza gra gospodarzy w drugiej połowie spotkania, przyczyniła się do objęcia prowadzenia. Dawid Abramowicz posłał piłkę z lewej strony na głową Henrique, a ten pokonał bramkarza Piasta. Wyrówniał Chrapek po strzale z rzutu karnego.

Radomiak Radom - Piast Gliwice 1:1 (0:0)

1:0 - Pedro Henrique 54'
1:1 - Michał Chrapek 73' (k.)

Składy:

Radomiak Radom: Albert Posiadała - Jan Grzesik, Raphael Rossi, Mateusz Cichocki, Dawid Abramowicz - Luizao, Christos Donis - Lisandro Semedo (85' Edi Semedo), Rafał Wolski (65' Luis Machado), Frank Castaneda (80' Leonardo Rocha) - Pedro Henrique (85' Mike Cestor).

Piast Gliwice: Frantisek Plach - Arkadiusz Pyrka, Ariel Mosór, Jakub Czerwiński, Jakub Holubek (81' Alexandros Katranis) - Patryk Dziczek (63' Gabriel Kirejczyk), Grzegorz Tomasiewicz - Serhij Krykun (81' Damian Kądzior), Michał Chrapek, Michael Ameyaw - Jorge Felix.

Żółte kartki: Rossi, Wolski, Donis (Radomiak) oraz Chrapek (Piast).

Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).