Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Jerzy, męczennik
Dziś jest: Środa, 24 kwietnia 2024

Siatkówka

Ostatnie spotkanie na własnym boisku

sobota, 02 marca 2024 09:45 / Autor: ks. Stanisław Piekielnik
Foto: FB / Moya Radomka Radom
ks. Stanisław Piekielnik

Spotkanie 21.kolejki Tauron Ligi będzie ostatnim domowym meczem MOYA Radomki Radom w fazie zasadniczej sezonu 2023/2024. W niedzielę, 3 marca, siatkarki z Radomia podejmą na parkiecie hali Radomskiego Centrum Sportu zespół Grupa Azoty Akademia Tarnów. Początek spotkania 20.30.

Aktualnym trenerem drużyny z Tarnowa jest były szkoleniowiec Radomki – Błażej Krzyształowicz. W pierwszym meczu po tie-breaku góra były zawodniczki Radomki. Czas na mecz przed własną publicznością. Wierzymy, że z Waszą pomocą to radomski zespół będzie cieszył się ze zwycięstwa i kolejnych punktów do ligowej tabeli.

W drużynie Radomki przed nadchodzącym sezonem zaszło sporo zmian. Cztery zawodniczki z poprzedniego sezonu (Murek, Świrad, Moskwa, Strasz) wzmocniły perspektywiczne i mające za sobą dobry sezon zawodniczki (Łyczakowska, Nowakowska, Reiter, Dąbrowska, Gajer, Rybak-Czyrniańska,) oraz doświadczone i utalentowane reprezentantki krajów (Gałkowska, Stenzel, Scholzel, Johnson).

Nadchodzący sezon to próba zamieszania w Tauron Lidze, walka o najwyższe miejsca oraz osiągnięcie najwyższego miejsca w historii Klubu. Pod wodzą doświadczonego szkoleniowca Stefano Micoliego – te cele i założenia są bardzo realne.

Bądź częścią drużyny, bądź częścią Radomki i przeżyj niesamowite emocje na trybunach hali Radomskiego Centrum Sportu! Początek

Za: Klub siatkarski kobiet Radomka Radom