Brąz dla WSD Radom

niedziela, 11 marca 2018 08:47 / Autor: Elżbieta Warchoł
Elżbieta Warchoł

Alumni WSD w Radomiu zdobyli III miejsce w mistrzostwach Polski w koszykówkę

IX Mistrzostwa Polski Wyższych Seminariów Duchownych i Zakonnych w koszykówkę odbyły się w sobotę 10, marca w Radomiu. W hali Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu rywalizowało 7 zespołów. Alumni Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu zajęli III miejsce. Złoty medal po ubiegłorocznym sukcesie przekazali reprezentacji Wyższego Seminarium Duchownego Księży Pallotynów w Ożarowie. Drugie miejsce zajęli alumni Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie. IV miejsce zdobyli alumni z Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku. Medale, puchary oraz nagrody finansowe wręczył zwycięzcom biksup Piotr Turzyński. Kapitan zwycięskiej drużyny WSD Księży Pallotynów alumn Marek Więch

Kapitan drużyny WSD Radom alumn Piotr Czyż

Ks. Paweł Gogacz, prefekt WSD i opiekun drużyn sportowych

Za rok mistrzostwa odbędą się w Ożarowie Mazowieckim w Wyższym Seminarium Duchownym Księży Pallotynów