Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Mamer, biskup              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Ruda Malenicka, Wilczkowice
Dziś jest: Wtorek, 11 maja 2021

DIECEZJA RADOMSKA

Całkiem Inna już we wtorek

piątek, 03 lutego 2017 11:03 / Autor: Weronika Chochoł
fot. facebook.com/aneta.liberacka.3
Weronika Chochoł

Co dzisiaj oznacza bycie kobietą? Co kobiety mają wspólnego z Maryją? - odpowiedź między innymi na te pytania poznać będzie można podczas kolejnego spotkania "Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy" przeznaczonego właśnie dla pań.

Gościem lutowego spotkania będzie Aneta Liberacka - dyrektor i redaktor naczelny portalu Stacja7.pl, z wykształcenia matematyk, prywatnie mama czwórki dzieci.

Podczas "Całkiem Innej" nie zabraknie czasu zarówno na modlitwę, jak i ciekawe rozmowy.

Spotkanie będzie miało tradycyjny przebieg. Rozpocznie się o godz. 19:00 czasem na rozmowy, kawą i ciastkiem. O 19.30 w kaplicy sprawowana będzie adoracja z oprawą muzyczną i rozważaniami ks. Mariusza Wilka.

Po adoracji spotkanie z gościem. - Co dzisiaj oznacza bycie kobietą? Jakie jesteśmy? Co mamy wspólnego z Maryją? I dlaczego skromność i pokora nie kojarzą się z siłą i odwagą, a powinny? Na te pytania odpowie nam gość naszego kolejnego spotkania dla kobiet - Aneta Liberacka. - zapowiadają organizatorki.

"Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy" we wtorek, 7 lutego o godz. 19:00 w Duszpasterstwie Akademickim przy ul. Górniczej 2 w Radomiu.