Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Tomasz z Akwinu, prezbiter i doktor Kościoła
Dziś jest: Czwartek, 28 stycznia 2021

DIECEZJA RADOMSKA

"Sztab kryzysowy vol. 2" w Duszpasterstwie Akademickim w Radomiu

środa, 25 listopada 2020 16:42 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Całkiem Inna Kobieta w Blasku Stwórcy/FB
Weronika Chochoł

Duszpasterstwo Akademickie w Radomiu nie zwalnia w czasie pandemii. Wprawdzie jego funkcjonowanie musiało się zmienić, to cały czas zaprasza studentów (i nie tylko) do pogłębiania relacji z Bogiem we wspólnocie akademickiej. 

Duszpasterswo Akademickie praktycznie od początku pandemii cały czas jest otwarte. W marcu odbywające się tu spotkania opatrzone były hasłem "Sztab kryzysowy". W związku z drugą falą zakażeń w radomskim DA działa "Sztab kryzysowy vol. 2". - To nie tylko podobna akcja, ale również podobne działania. Zapraszamy na Msze święte i adoracje Najświętszego Sakramentu. Zachowujemy limit osób, ale jednocześnie chcemy pokazać, że jesteśmy otwarci i zapraszamy - mówi Marcin Hernik - lider wspólnoty w Duszpasterstwie Akademickim przy ul. Górniczej w Radomiu: 

Cały czas odbywają się również środowe spotkania wspólnoty DA: 

Do udziału w spotkaniachi wspólnej modlitwie zaproszona jest przede wszystkim młodzież akademicka, jednak jak mówi Marcin Hernik "DA każdego przyjmie z otwartymi ramionami". 

Wszystkie aktualne informacje na temat bieżącej działalności Duszpasterstwa Akademickiego w Radomiu dostępne są na fanpage'u DA