40. Piesza Pielgrzymka Radomska
Granatowa w drodze
środa, 08 sierpnia 2018 16:40 / Autor: Marcin Prejs
fot. M. Prejs/Radio Plus Radom

Marcin Prejs
Na pątniczy szlak wyruszyli dzisiaj także drzewiczanie.
Drzewicka grupa jest jedną z pięciu, które tworzą opoczyńską kolumnę pielgrzymki. Jutro (9 sierpnia) w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Opocznie spotkają się one na wspólnej mszy. Drzewiczan, czyli grupę granatową prowadzi na Jasną Górę ks. Robert Faliński. Póki co idzie z nim około 180 pątników, ale cały czas zapisują się nowi. My odwiedziliśmy drzewicką grupę na postoju w Rożku. Posłuchaj relacji:
View the embedded image gallery online at:
https://radioplus.com.pl/index.php/diecezja/32168-granatowa-w-drodze#sigProGalleriafef52327b9
https://radioplus.com.pl/index.php/diecezja/32168-granatowa-w-drodze#sigProGalleriafef52327b9
CZYTAJ DALEJ
Studia podyplomowe z teologii - trwa nabór!
24 czerwca 2026, 06:38
Spotkanie z Ritą, świętą kobietą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych
19 czerwca 2026, 20:32
2027 rok będzie w Końskich rokiem ks. Marcelego Prawicy
19 czerwca 2026, 15:01
40 lat jak jeden dzień
19 czerwca 2026, 13:10
Dziewięciu nowych magistrów teologii
19 czerwca 2026, 08:30
Sztafetowa pielgrzymka na Jasną Górę
18 czerwca 2026, 15:48
Kwadrans dla Pasterza (19 czerwca 2026)
19 czerwca 2026, 12:12
25 lat kapłaństwa
17 czerwca 2026, 10:46
Fundacja Kolbe organizuje Festyn Rodzinny
17 czerwca 2026, 08:57
Kwadrans dla Pasterza (12 czerwca 2026)
12 czerwca 2026, 14:29
Rozpoczynają się Koneckie Dni Kultury Chrześcijańskiej
12 czerwca 2026, 17:46
Zakopywanie Ewangelii
08 czerwca 2026, 17:14




