DIECEZJA RADOMSKA
W Opocznie pamiętali...
poniedziałek, 18 maj 2026 15:36 / Autor: Radosław Mizera

Radosław Mizera
Diecezjalny Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych odbył się 18 maja w Opocznie.
Najpierw celebrowana była Msza święta pod przewodnictwem biskupa Marka Solarczyka w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego a po niej wręczono tytuły "Człowieka o Godnym Sercu". W programie było również spotkanie integracyjne. Organizatorem wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Opocznie. W czasie wydarzenia wręczono tytuły "Człowiek o Godnym Sercu". Otrzymali je: Sylwia Skoczylas, Maria Jesionek, Daniel Węglarski, Magdalena Jadczyk, Renata Bielas, Halina Szmigiel, Magdalena Zapalacz i ks. Mariusz Pałgan. Na miejscu był Radosław Mizera:
CZYTAJ DALEJ
Przed nami koncert uwielbienia w Drzewicy
02 czerwca 2026, 17:43
Kwadrans dla Pasterza (3 czerwca 2026)
03 czerwca 2026, 14:45
Diecezja radomska ma nowego kapłana
30 maj 2026, 17:30
Kwadrans dla Pasterza (29 maja 2026)
29 maj 2026, 16:32
Koncert papieski w Jedlni-Letnisku
28 maj 2026, 13:23
Festyn pełen atrakcji
28 maj 2026, 09:53
Arka zaprasza na Letni Obóz!
26 maj 2026, 15:02
22 maja - Święto Rity. Ona rekomenduje nas przed Bogiem!
25 maj 2026, 12:16
W niedzielę rozpoczyna się Tydzień Ewangelizacyjny
22 maj 2026, 12:36
Kapliczka w Radoszycach jak nowa
22 maj 2026, 11:42
Kwadrans dla Pasterza (22 maja 2026)
22 maj 2026, 15:49
Konecka kolegiata pięknieje
21 maj 2026, 15:24
NAJNOWSZE
1
Rusza remont urzędu w Żarnowie
2
Kwadrans dla Pasterza (3 czerwca 2026)
3
Boże Ciało - już jutro procesje z Eucharystią
4
Ulica Braci Kobylańskich jak nowa
5
Przed nami koncert uwielbienia w Drzewicy
6
48. Radomska Wiosna Literacka - zaczęło się w R...
7
Żłobek przy ulicy Piastowskiej w Radomiu oficja...
8
Papierośnica Hubala w opoczyńskim muzeum