RADOM
Deszczowe miodobranie w skansenie
niedziela, 26 czerwca 2016 15:54 / Autor: Radosław Mizera

Radosław Mizera
W strugach deszczu odbywa się festyn "Miodobranie" w Muzeum Wsi Radomskiej.
Z racji deszczu zrezygnowano z wirowania miodu, wykonywania świec z wosku pszczelego. Odbywa się jedynie potańcówka pod Dębem z udziałem Zespołu Śpiewaczego "Bieniędzice" z Kapelą Czesława Golińskiego z Wawrzyszowa i Kapeli Henryka Giedyka z Kaszowa:
W programie jest też kiermasz twórczości ludowej.
View the embedded image gallery online at:
https://radioplus.com.pl/index.php/radom/16955-deszczowe-miodobranie-w-skansenie#sigProGalleriae03e357e62
https://radioplus.com.pl/index.php/radom/16955-deszczowe-miodobranie-w-skansenie#sigProGalleriae03e357e62
CZYTAJ DALEJ
Żłobek przy ulicy Piastowskiej w Radomiu oficjalnie otwarty!
02 czerwca 2026, 09:41
Światowy Dzień SM - pomarańczowy 30 maja!
29 maj 2026, 12:35
Katarzyna Cielecka z nagrodą im. Marii Kelles-Krauz
29 maj 2026, 07:28
Badamy nie tylko mamy!
26 maj 2026, 16:04
Seniorzy - Dzieciom w Klubie IGREK!
22 maj 2026, 13:17
Maraton czytelniczy u Andersena...
21 maj 2026, 07:06
Język angielski bez barier!
20 maj 2026, 12:48
Rynek Pracy w Radomiu - jest trochę lepiej
18 maj 2026, 15:15
Waldemar Dolecki ponownie dyrektorem Amfiteatru
15 maj 2026, 12:31
Wiele ofert i wielu zainteresowanych!
14 maj 2026, 12:54
STOP nowotrowom u dzieci - już po raz piąty w Radomiu!
13 maj 2026, 15:03
Blokujemy raka w Radomiu!
13 maj 2026, 14:55




