RADOM
Radni PiS chcą debaty nt. szpitala
piątek, 24 marca 2017 11:40 / Autor: Monika Nowakowska
fot. www.wss.com.pl

Monika Nowakowska
Radni sejmiku województwa mazowieckiego z Prawa i Sprawiedliwości są zaniepokojeni sytuacją w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu. Żądają działań naprawczych.
Zapowiedź zwolnień 73 pielęgniarek i 11 lekarzy oraz likwidacja 250 łóżek, to ich zdaniem, efekt złego zarządzania lecznicą – mówi Agnieszka Górska:
Zdaniem radnego Jana Rejczaka, działania zarządu lecznicy doprowadzają do stopniowej degradacji szpitala na mapie Mazowsza:
Do radnych sejmiku województwa mazowieckiego dołączyli dziś też radni miejscy – mówi przewodniczący Dariusz Wójcik:
Do tematu będziemy wracać.
Tag:
CZYTAJ DALEJ
Żłobek przy ulicy Piastowskiej w Radomiu oficjalnie otwarty!
02 czerwca 2026, 09:41
Światowy Dzień SM - pomarańczowy 30 maja!
29 maj 2026, 12:35
Katarzyna Cielecka z nagrodą im. Marii Kelles-Krauz
29 maj 2026, 07:28
Badamy nie tylko mamy!
26 maj 2026, 16:04
Seniorzy - Dzieciom w Klubie IGREK!
22 maj 2026, 13:17
Maraton czytelniczy u Andersena...
21 maj 2026, 07:06
Język angielski bez barier!
20 maj 2026, 12:48
Rynek Pracy w Radomiu - jest trochę lepiej
18 maj 2026, 15:15
Waldemar Dolecki ponownie dyrektorem Amfiteatru
15 maj 2026, 12:31
Wiele ofert i wielu zainteresowanych!
14 maj 2026, 12:54
STOP nowotrowom u dzieci - już po raz piąty w Radomiu!
13 maj 2026, 15:03
Blokujemy raka w Radomiu!
13 maj 2026, 14:55




