RADOM
Jak zmieni się os. XV-lecia?
sobota, 21 kwietnia 2018 08:54 / Autor: Weronika Chochoł
fot. radom.pl

Weronika Chochoł
Prezydent Radomia zaprasza na otwarte spotkanie dotyczące zagospodarowania terenu na osiedlu XV-lecia.
W czasie spotkania mieszkańcy będą mogli zapoznać się z koncepcją zagospodarowania terenu między ulicami Sowińskiego, Bema i Jasińskiego, przygotowaną przez Miejską Pracownię Urbanistyczną. Koncepcja ta powstała z uwzględnieniem postulatów zgłoszonych przez mieszkańców podczas zeszłorocznych konsultacji społecznych.
Spotkanie w czwartek, 26 kwietnia, o godz. 18.00 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5, przy ulicy Sowińskiego 1.
Tag:
CZYTAJ DALEJ
Żłobek przy ulicy Piastowskiej w Radomiu oficjalnie otwarty!
02 czerwca 2026, 09:41
Światowy Dzień SM - pomarańczowy 30 maja!
29 maj 2026, 12:35
Katarzyna Cielecka z nagrodą im. Marii Kelles-Krauz
29 maj 2026, 07:28
Badamy nie tylko mamy!
26 maj 2026, 16:04
Seniorzy - Dzieciom w Klubie IGREK!
22 maj 2026, 13:17
Maraton czytelniczy u Andersena...
21 maj 2026, 07:06
Język angielski bez barier!
20 maj 2026, 12:48
Rynek Pracy w Radomiu - jest trochę lepiej
18 maj 2026, 15:15
Waldemar Dolecki ponownie dyrektorem Amfiteatru
15 maj 2026, 12:31
Wiele ofert i wielu zainteresowanych!
14 maj 2026, 12:54
STOP nowotrowom u dzieci - już po raz piąty w Radomiu!
13 maj 2026, 15:03
Blokujemy raka w Radomiu!
13 maj 2026, 14:55


