RADOM
Będzie nowy dyrektor Miejskiej Pracowni Urbanistycznej
środa, 14 stycznia 2015 18:42 / Autor:

Miejska Pracownia Urbanistyczna w Radomiu będzie miała nowego dyrektora. Ze stanowiskiem pożegnał się Stanisław Bochyński, który teraz będzie wicedyrektorem.
Nowy dyrektor będzie wyłoniony w konkursie. Prezydent Radosław Witkowski oczekuje od niego przyspieszenia wdrażania planów zagospodarowania przestrzennego. Do tej pory objętych jest nimi kilkanaście procent powierzchni miasta.
źródło: radom.gazeta.pl
CZYTAJ DALEJ
Żłobek przy ulicy Piastowskiej w Radomiu oficjalnie otwarty!
02 czerwca 2026, 09:41
Światowy Dzień SM - pomarańczowy 30 maja!
29 maj 2026, 12:35
Katarzyna Cielecka z nagrodą im. Marii Kelles-Krauz
29 maj 2026, 07:28
Badamy nie tylko mamy!
26 maj 2026, 16:04
Seniorzy - Dzieciom w Klubie IGREK!
22 maj 2026, 13:17
Maraton czytelniczy u Andersena...
21 maj 2026, 07:06
Język angielski bez barier!
20 maj 2026, 12:48
Rynek Pracy w Radomiu - jest trochę lepiej
18 maj 2026, 15:15
Waldemar Dolecki ponownie dyrektorem Amfiteatru
15 maj 2026, 12:31
Wiele ofert i wielu zainteresowanych!
14 maj 2026, 12:54
STOP nowotrowom u dzieci - już po raz piąty w Radomiu!
13 maj 2026, 15:03
Blokujemy raka w Radomiu!
13 maj 2026, 14:55


