RADOM
Seniorzy - Dzieciom w Klubie IGREK!
piątek, 22 maj 2026 13:17 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
fot. Magdalena Gliszczyńska

Magdalena Gliszczyńska
"Blisko siebie. Seniorzy - Dzieciom" - to cykl spotkań ponadpokoleniowych, które organizuje Spółdzielczy Klub "IGREK" w Radomiu.
Celem projektu jest budowanie więzi poprzez integracyjne spotkania, warsztaty i wspólnie spędzany czas. Dziś, 22 maja spotkanie miało szczególny wymiar, ponieważ zorganizowany został tuż przed Dniem Matki. Były warsztaty, przygotowywanie niespodzianek dla mam i wspólna zabawa.
W spotkaniu z seniorami z Klubu IGREK wzięły udział dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 32 w Radomiu. Relacja Magdy Gliszczyńskiej
CZYTAJ DALEJ
Żłobek przy ulicy Piastowskiej w Radomiu oficjalnie otwarty!
02 czerwca 2026, 09:41
Światowy Dzień SM - pomarańczowy 30 maja!
29 maj 2026, 12:35
Badamy nie tylko mamy!
26 maj 2026, 16:04
Seniorzy - Dzieciom w Klubie IGREK!
22 maj 2026, 13:17
Maraton czytelniczy u Andersena...
21 maj 2026, 07:06
Język angielski bez barier!
20 maj 2026, 12:48
Rynek Pracy w Radomiu - jest trochę lepiej
18 maj 2026, 15:15
Waldemar Dolecki ponownie dyrektorem Amfiteatru
15 maj 2026, 12:31
Wiele ofert i wielu zainteresowanych!
14 maj 2026, 12:54
STOP nowotrowom u dzieci - już po raz piąty w Radomiu!
13 maj 2026, 15:03
Blokujemy raka w Radomiu!
13 maj 2026, 14:55
Czwartek - to będzie "Twój Dzień z Pracą"
11 maj 2026, 13:26
NAJNOWSZE
1
Rusza remont urzędu w Żarnowie
2
Kwadrans dla Pasterza (3 czerwca 2026)
3
Boże Ciało - już jutro procesje z Eucharystią
4
Ulica Braci Kobylańskich jak nowa
5
Przed nami koncert uwielbienia w Drzewicy
6
48. Radomska Wiosna Literacka - zaczęło się w R...
7
Żłobek przy ulicy Piastowskiej w Radomiu oficja...
8
Papierośnica Hubala w opoczyńskim muzeum



