Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Mateusz, Apostoł i Ewangelista
Dziś jest: 21 września 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

KULTURA

Klasycznie w Jasionnie

piątek, 02 września 2016 08:11 / Autor:

Wrzesień rozpoczyna się dla mieszkańców Jasionny koło Białobrzegów teatralnie.  W najbliższą niedzielę będą mogli obejrzeć spektakl "Trojanki" Eurypidesa (w adaptacji J.P. Sartre’a) w wykonaniu Teatru Resursa. 

Spektakl wyreżyserował Robert Stępniewski. W sztuce wystąpią aktorzy amatorzy z Teatru Resursa: Danuta Piątkowska - Poręba, Dorota Lewandowska, Hanna Zembrzycka, Julita Walasik, Monika Kornafel, Jolanta Nędzi, Irmina Kołodziejczyk, Wojciech Rudkowski, Dariusz Wróbel i Marcin Fortuna.

Będzie to pierwszy, plenerowy spektakl teatralny w Jasionnie. Wpisuje się on w projekt "Lokalni - Kulturalni", realizowany przez Centrum Wolontariatu przy Katolickim Stowarzyszeniu Serca dla Serc w Jasionnie. - Zapraszamy Państwa z rodzinami, przyjaciółmi - gwarantujemy, że będzie to czas spędzony na uczcie artystycznej oraz będzie to okazja do osobistego spotkania z aktorami sceny radomskiej. Mieszkańcy będą mogli bezpłatnie obejrzeć występy artystów, na ławce, leżaku, krześle czy na kocu – dlatego jeśli ktoś chce, może ze sobą zabrać to co chce - zachęcają organizatorzy.

Początek o godz. 17 na placu przy kościele w Jasionnie. Wydarzeniu patronuje Radio Plus Radom.