Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Piotr z Werony, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 04 czerwca 2020

KULTURA

Umeblujmy razem kulturę!

piątek, 21 października 2016 13:29 / Autor: Weronika Chochoł
fot. amfiteatr.radom.pl
Weronika Chochoł

Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr" chce w budynku "Sceny Obozisko" stworzyć przytulne miejsce spotkań z kulturą. W przedsięwzięciu pomóc może każdy z nas. W jaki sposób? Oddając do MOK - u meble "z duszą".

Głównym założeniem inicjatywy jest stworzenie miejsca spotkań, w którym mieszkańcy mogliby spotykać się i integrować. Jak mówi Waldemar Dolecki - dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury "Amfiteatr" radomianie mają wiele ciekawych pomysłów, które mogłyby być realizowane właśnie na Śniadeckich:

Przytulne miejsce spotkań z kulturą powstać ma w budynku Scena Obozisko przy ul. Śniadeckich 2. Aby cel został osiągnięty potrzebne są odpowiednie meble i inne przedmioty z duszą.

Potrzebne są m.in. szafki, krzesła, stoliki, kanapy, lampy, szafy, a także inne przedmioty w dobrym stanie, które mają styl i mogą przysłużyć się dobrej inicjatywie - zachęca Waldemar Dolecki - dyrektor MOK "Amfiteatr":

Swoją cegiełkę do stworzenia takiego miejsca dołożyć może każdy. Wystarczy zrobić zdjęcie mebla lub innego przedmiotu, który chcemy przekazać i przesłać je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Kolejne kroki należeć będą do pracowników Amfiteatru, którzy zajmą się transportem i przygotowaniem mebla. Darczyńcy będą zaproszeni do wspólnego zaaranżowania wnętrza:

Zdjęcia należy przesyłać do połowy listopada. Szczegółowe informacje otrzymać można pod numerem telefonu 667-901-900.

Zapraszamy do nas: