Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020

KULTURA

Drugi konkurs na dyrektora teatru w Radomiu

piątek, 12 lipca 2019 09:35 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

Prezydent Radomia ogłosił konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu.

Prezydent Radomia ogłosił konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Kandydaci muszą mieć m.in. wykształcenie  wyższe magisterskie, minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy artystycznej związanej z teatrem, filmem lub telewizją, minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu w sferze kultury lub minimum 3-letnie doświadczenie w reżyserii lub kierowaniu produkcją teatralną, filmową lub telewizyjną. Dodatkowo preferowane umiejętności i kompetencje to m.in.doświadczenie przy realizacji międzynarodowych i ogólnopolskich przedsięwzięć artystycznych, doświadczenie w kierowaniu zespołem nie mniejszym niż 30 osób, doświadczenie w pozyskiwaniu pozabudżetowych środków finansowych oraz doświadczenie w pracy w teatrze i znajomość specyfiki pracy tej instytucji.

Oferty kandydatów, oprócz życiorysu oraz wymaganych dokumentów i oświadczeń, muszą zawierać także autorski, pisemny program realizacji zadań w zakresie bieżącego funkcjonowania i rozwoju Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, z uwzględnieniem możliwości finansowych instytucji, obejmujący okres trzech sezonów artystycznych, począwszy od sezonu 2019/2020, zawierający m.in. model zarządzania, plan rozwoju oraz pozyskiwania pozabudżetowych środków finansowych, plan programowo – artystyczny teatru, w tym zarys repertuaru na dwa kolejne sezony artystyczne dla czterech scen funkcjonujących w teatrze, z uwzględnieniem organizacji kolejnej edycji Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego.

Na oferty Urząd Miejski czeka do 13 sierpnia. Mają one zostać rozpatrzone do 30 sierpnia.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku oraz na: http://bip.radom.pl/ra/zatrudnienie/w-jednostkach-gminy/46503,Ogloszenie-konkursu-na-kandydata-na-stanowisko-dyrektora-Teatru-Powszechnego-im-.html

Zapraszamy do nas: