Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Augustyn z Canterbury, biskup
Dziś jest: 27 maj 2020

KULTURA

Koncert BLACKSTAR David Bowie Tribute Band

środa, 08 stycznia 2020 09:09 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: MOK Amfiteatr
Elżbieta Warchoł

W karnawałowy, styczniowy wieczór, 73 lata i 10 dni po przybyciu na świat Davida Bowiego, MOK Amfiteatr zaprasza na koncert formacji BLACKSTAR, powołanej do życia, by uczcić pamięć i muzycznego dziedzictwo tego wybitnego artysty. Artysty nie z tej Ziemi!

W składzie zespołu znaleźli się znani warszawscy muzycy, a materiał koncertowy przez nich przygotowany to przekrój przez całą twórczość Davida Bowiego, od pierwszych rockowych płyt, aż po wyrafinowany materiał z ostatniego albumu „Blackstar”.

Grupę tworzą: Sean Palmer – pochodzący z Wielkiej Brytanii aktor, wokalista, znany z formacji White Kites oraz William's Things; Szymon Tarkowski – basista i wokalista wcześniej związany z takimi zespołami jak Pustki, Płyny, BODO i Babadag; Michał Gołąbek - muzyk, producent, kompozytor - związany z artystami takimi jak Smolik, Kev Fox, Patrycja Markowska, ex-RusT; Kuba Lenarczyk – instrumenty klawiszowe, twórca formacji The White Kites; Andrzej „Kwiatek” Kwiatkowski – perkusista, współpracuje również z Kapitanem Nemo, Jerzym Filarem, zespołami Płyny, Lullaby, BODO.

Będą cekiny, brokat, kosmiczne makijaże i fantazyjne stroje, ten wieczór z Bowiem spędzimy bowiem tanecznie!- zapowiada Katarzyna Wiśniewska z MOK Amfiteatr

Początek koncertu 18 stycznia 2020 r. (sobota) o godz. 20 w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1.

Bilety: 15 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru (czynna od pon. do pt. w godz. 9-15). Liczba miejsc ograniczona! O kosmiczną oprawę smakową zadba partner Amfiteatru - Otwarta Wine-Cafe.

Zapraszamy do nas: