Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: 2 czerwca - błogosławieni męczennicy Sadok i Towarzysze
Dziś jest: 02 czerwca 2020

KULTURA

Amfiteatr w domu! Zajęcia on-line: malarstwo i rysunek dla dorosłych

środa, 08 kwietnia 2020 09:13 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: pixabay/Kranich17
Elżbieta Warchoł

Nie ograniczają nas ściany domu, jedynie wyobraźnia. Dlatego zapraszamy dorosłych na zajęcia z malarstwa i rysunku, które prowadzi w Kuźni Artystycznej Elżbieta Raczkowska.

– To trudny czas dla wszystkich. Wiele osób niekoniecznie odnajduje się w nowej rzeczywistości, czuje osamotnienie. Bardzo ważna jest potrzeba bycia razem, bliskości, wsparcia, rozmowy, wspólnego działania. Twórcze aktywności pomagają nam zrzucić z siebie ciężar, troski, mogą być sposobem na oderwanie się od tego, co nas otacza – mówi Elżbieta Raczkowska. – Chciałabym być z moimi uczniami, przyjaciółmi, bo obecność daje ciepło, otuchę, dlatego będziemy kontynuować nasze zajęcia w nowych okolicznościach. Bardzo zależy mi na tym, by jak najwięcej nowych osób dołączyło do  naszego grona rysujących, malujących. Zajęcia niech będą przyjemnym sposobem na spędzenie czasu, zajęcie myśli, na rozmowę o sztuce – dodaje Elżbieta Raczkowska.

Wystarczy kartka papieru lub płótno, przybory, komputer lub telefon. Wszelkie instrukcje otrzymacie od pani Elżbiety. Nasza instruktorka będzie zadawać Wam temat pracy i konsultować się z Wami, doradzać, korygować online. Prace można sfotografować i wysłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

Zapraszamy do nas: