Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Mamer, biskup              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Ruda Malenicka, Wilczkowice
Dziś jest: Wtorek, 11 maja 2021

KULTURA

Wkoło zioło: Kręcimy kremy. Zapisy na kwietniowe warsztaty stacjonarne

środa, 24 lutego 2021 08:38 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: MOK Amfiteatr
Elżbieta Warchoł

Zrób coś dobrego dla siebie na wiosnę! Jeśli chcesz zacząć przygodę z naturalną pielęgnacją i samodzielnym przygotowywaniem kosmetyków, to te warsztaty są dla Ciebie.

17 kwietnia Amfiteatr zaprasza na stacjonarne warsztaty w cyklu "Wkoło zioło". Jeśli masz ochotę ukręcić sobie krem - wypełnił formularz zgłoszeniowy. Warsztaty odbędą się tylko pod warunkiem zebrania minimalnej liczby uczestników - mówi Katarzyna Wiśniewska z MOK Amfiteatr.

- Podczas warsztatów "Kręcimy kremy!" omówimy podstawowe zasady pielęgnacji twarzy oraz poznamy rośliny i ich właściwości pielęgnujące różne typy cery. Wspólnie przygotujemy tonik, odżywcze serum oraz każda z nas ukręci swój własny krem. Wiedza uzyskana na warsztatach pozwoli nam na samodzielne przygotowywanie kosmetyków o prostym i naturalnym składzie w domowym zaciszu - zachęca Magdalena Oprządek, prowadząca warsztaty.

Magdalena Oprządek - geografka, która po poznaniu roślin tatrzańskich nie miała już wątpliwości, czym będzie się zajmować w życiu: roślinami! Jej pasją jest zarażanie ludzi szacunkiem i zamiłowaniem do świata roślin. Zajmuje się edukacją w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego oraz współprowadzi w mężem kawiarnię Karowa 20. Gdy nie ma jej w pracy, zapewne wspina się ze swoimi synami po drzewach w nadwiślańskich łęgach lub parzy herbatę z dzikich roślin jadalnych w czasie jednego ze swych biwaków.

Warsztaty odbędą się 17 kwietnia w Amfiteatrze przy ul. Parkowej 1 w godz. 12-14 pod warunkiem zebrania minimalnej liczby osób. Koszt uczestnictwa to 150 zł. Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach dostaną wiadomość na e-mail na temat płatności.Rejestracja wyłącznie za pomocą formularza:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSegdlG1izvRebr47acSts30gc58LNcNKms8eZtPVxrNNZDFyQ/viewform