Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: św. Stanisław, biskup i męczennik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Skotniki
Dziś jest: Sobota, 08 maja 2021

KULTURA

Muzyczny stand-up Czesława Mozila. Zmiana daty

poniedziałek, 15 marca 2021 13:54 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: MOK Amfiteatr
Elżbieta Warchoł

W związku z nowymi obostrzeniami i zamknięciem instytucji kultury, zmieniamy datę "Muzycznego stand-upu Czesława Mozila" na 23 kwietnia. Bilety kupione na 20 marca zachowują ważność, można już kupować wejściówki na nowy termin

Wiosna przychodzi do Amfiteatru z akordeonem na plecach i kieszeniami pełnymi zabawnych anegdot. Nasza wiosna ma teatralno-kabaretowy sznyt, o czym przekonacie się 23 kwietnia wieczorem w Kawiarni Artystycznej podczas spotkania z Czesławem Mozilem. Będzie to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów. Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia , opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława.

Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty.

Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole?

Początek występu 23 kwietnia o godz. 19 w Kawiarni Artystycznej Amfiteatru przy ul. Parkowej 1.

Bilety po 50 zł w przedsprzedaży, po 60 zł w dniu koncertu wyłącznie poprzez biletyna.pl

Liczba miejsc mocno ograniczona! Dbając o Państwa bezpieczeństwo, przestrzegamy procedur sanitarnych. Prosimy o zakładanie masek, dezynfekcję rąk przed wejściem na salę i zachowywanie bezpiecznego dystansu.

W związku z nowymi obostrzeniami i zamknięciem instytucji kultury, MOK Amfiteatr zmienia datę "Muzycznego stand-upu Czesława Mozila" na 23 kwietnia. Bilety kupione na 20 marca zachowują ważność. Można już kupować wejściówki na nowy termin

Wiosna przychodzi do Amfiteatru z akordeonem na plecach i kieszeniami pełnymi zabawnych anegdot. Nasza wiosna ma teatralno-kabaretowy sznyt, o czym przekonacie się 23 kwietnia wieczorem w Kawiarni Artystycznej podczas spotkania z Czesławem Mozilem. Będzie to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów- zapowiada Katarzyna Wiśniewska z MOK Amfiteatr.

Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława. Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty.

Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Początek występu 23 kwietnia o godz. 19 w Kawiarni Artystycznej Amfiteatru przy ul. Parkowej 1. Bilety po 50 zł w przedsprzedaży, po 60 zł w dniu koncertu wyłącznie poprzez biletyna.pl

Liczba miejsc mocno ograniczona!