Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Łukasz, Ewangelista              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Radom (Św. Łukasza)
Dziś jest: Poniedziałek, 18 października 2021

KULTURA

Pokaz filmu pt.: Czyściec

poniedziałek, 11 października 2021 10:30 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Resursa Obywatelska w Radomiu
Elżbieta Warchoł

Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" w Radomiu, w ramach cyklu "Drogowskazy", zaprasza w środę, 13 października o godz. 12.00, 18.00 i 19.30, na projekcje fabularyzowanego dokumentu w reż. Michała Kondrata pt. "Czyściec".

Oparta na relacjach i doświadczeniach mistyków: św. Ojca Pio, św. Faustyny Kowalskiej, Fulli Horak i św. Ojca Stanisława Papczyńskiego, poruszająca opowieść o duszach, które opuściły już ziemski świat. "Czyściec", to próba znalezienia odpowiedzi na pytanie, co czeka nas na końcu naszej, ludzkiej egzystencji.W filmie wystąpiła plejada znakomitych aktorów. Konsultantami filmu byli międzynarodowi specjaliści - teologowie i naukowcy, badający stan świadomości w momencie śmierci ciała.

W ramach cyklu "Drogowskazy" Resursa wyświetla filmy poruszające tematy związane z wiarą, przebaczeniem oraz trudnymi ludzkimi wyborami. Seanse filmów religijnych w Resursie Obywatelskiej odbywają się w każdą drugą środę miesiąca o godz. 12:00 i 18.00. Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed projekcjami oraz na biletyna.pl

Rezerwacje biletów dla grup powyżej 10 osób pod nr telefonu (48) 362 85 90.