Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Sylwia Pysiak
Patron dnia: święci męczennicy Gerwazy i Protazy
Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2024

Teatr

Kozienicki Dom Kultury zaprasza dzieci na poranek teatralny

wtorek, 23 sierpnia 2022 10:54 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

„Pan Antenka i Srebrny Kubraczek” to tytuł spektaklu dla dzieci, który zostanie wystawiony w niedzielę, 18 września, w Kozienickim Domu Kultury. Początek przedstawienia w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego tradycyjnie o godz. 12.00.

Spektakl odbędzie się w ramach cyklu „Poranki teatralne dla dzieci”. Tym razem dla najmłodszych widzów wystąpią aktorzy z Teatru „Trip” ze Świętochłowic.

- „Pan Antenka i Srebrny Kubraczek” to historia, która uczy dzieci tolerancji i pokazuje im, jak ważna w życiu jest prawdziwa przyjaźń. Przedstawienie opowiada o zabawkach, które marzą o tym, by trafić ze sklepu wprost do rąk dzieci. Jedna z zabawek, tytułowy Pan Antenka wyróżnia się na tle innych, a to prowadzi do konfliktu między nimi. Młodzi widzowie przekonają się co z tego wyniknie – mówi dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Spektakl odbędzie się w niedzielę, 18 września, o godz. 12.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego. Sprzedaż biletów rusza 23 sierpnia. Te będą dostępne, w cenie: 12 zł – normalny, 7 zł – ulgowy, w kasach KDK oraz na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

- Serdecznie zapraszam na spektakl. Maluchy z pewnością będą się doskonale bawić, a przy tym jak zawsze nauczą się wielu ważnych rzeczy. Szykuje się wspaniała, rodzinna zabawa – dodaje Elwira Kozłowska.

Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4. roku życia. Dodatkowe informacje na www.dkkozienice.pl.