Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
TRANSMISJA MSZY ŚW.
Radio Plus Radom
Patron dnia:
Dziś jest: 24 października 2020

RADOM

Leroy Merlin Radom: prawdziwe tłumy w dniu otwarcia!

piątek, 19 czerwca 2020 15:11 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
foto: Magdalena Gliszczyńska/Radio Plus Radom
Magdalena Gliszczyńska

Tłumy na otwarciu pierwszego w Radomiu marketu Leroy Merlin. Market budowlano-projektowy przy ulicy Wierzbickiej 145 czynny jest od piątku, 19 czerwca. Otwarcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Od samego rana, czyli od 6:30 nie brakowało zainteresowanych klientów, na których czekały drobne niespodzianki, w postaci kwiatów - storczyków, którymi obdarowani zostali ci pierwsi. Kupujących kusiły hity cenowe, promocje i bogaty asortyment od materiałów budowlanych, po wyposażenie i elementy dekoracyjne. Najwięcej osób, ze względu na porę roku, wybierało rzeczy z działu „OGRÓD”: meble ogrodowe, huśtawki, czy elementy ozdobne.

 

Epidemia koronawirusa nie odstraszyła zainteresowanych. Większość osób stosowała się do panujących zaleceń sanitarno-epidemilogicznych. Klienci mieli maseczki, rękawiczki jednorazowe i dezynfekowali ręce. Podobnie pracownicy, którzy zostali zaopatrzeni w środki ochrony osobistej - przyłbice, maseczki, rękawiczki.

 

Sklep Leroy Merlin w Radomiu na 12 000 metrów kwadratowych powierzchni posiada w swojej ofercie aż 40 000 produktów dostępnych od ręki. W sumie z artykułami, które na życzenie klienta można sprowadzić w ofercie jest około 100 tysięcy artykułów. Wiele artykułów można kupić tylko w sklepie Leroy Marlin. Należą do nich między innymi artykułu produkowane przez znane firmy, ale na indywidualne zlecenie sieci i pod jej własnymi markami.