Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Ignacy z Loyoli, prezbiter             Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Łączany
Dziś jest: Sobota, 31 lipca 2021

RADOM

Dzień otwarty w szkołach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Radomiu odbędzie się w reżimie sanitarnym

środa, 17 marca 2021 17:23 / Autor: Magdalena Król
Magdalena Król

Szkoły im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego przygotowały dzień otwarty w najbliższą sobotę, 20 marca, w godz. 10 – 14.

W sobotę Szkoły im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego otworzą swoje drzwi dla ósmoklasistów i uczniów klas młodszych, którzy chcą kształcić się w placówce przy ul. Saskiej. W programie są m.in. warsztaty tematyczne: informatyczne, strzeleckie, kulinarne, wizażu i kształtowania brwi i inne, zwiedzanie pracowni przedmiotowych oraz pokaz sztuk walki.

- Bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w dniach otwartych jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna, pod numerem telefonu 607 123 754. Wszystko będzie odbywało się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym, w bardzo wąskich grupach. Zapraszamy zarówno uczniów, jak i ich rodziców, którym zapewniamy całkowite bezpieczeństwo epidemiologiczne – mówi Katarzyna Kołodziejska, dyrektor Szkół im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu.

Po raz pierwszy będzie zaprezentowany nowy kierunek kształcenia "CYBER.mil z klasą" – jedynej w województwie mazowieckim.