Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Antoni Maria Claret, biskup              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Jedlnia Letnisko, Groszowice
Dziś jest: Niedziela, 24 października 2021

RADOM

Przed nami III Dzień Ekonomii Społecznej

środa, 22 września 2021 10:29 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

To okazja do pogłębienia swojej wiedzy na temat przedsiębiorczości społecznej. W czwartek (23 września) w Radomiu odbędzie się III Dzień Ekonomii Społecznej.

Radom szczepienia

Dzień Ekonomii Społecznej to okazja do zapoznania się z tematyką przedsiębiorczości społecznej. W czasie spotkania będzie można poznać przedsiębiorców, dowiedzieć się więcej o współpracy i wsparciu podmiotów.

- Ten dzień będziemy celebrować na rynku w Kamienicy Deskurów. Wszystkich tych, którzy są zainteresowani otwarcie przedsiębiorstwa społecznego, współpracą i mają chęć pomocy osobom wykluczonym społecznie, to serdecznie zapraszamy na konferencję - mówi wiceprezydent Jerzy Zawodnik.

Podczas Dnia Ekonomii Społecznej zaprezentują się przedsiębiorstwa społeczne i odbędą się dwa panele dyskusyjne. Pierwszy jest zatytułowany "Jak przekonać samorząd do współpracy", a drugi "Ekonomia Społeczna i samorząd? To wszystkim się opłaca!".

Wszystkie wydarzenia odbędą się w Kamienicy Deskurów przy ul. Rwańskiej.

Szczegółowy harmonogram znajdziecie TUTAJ.