Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Leoncjusz z Rostowa, biskup
Dziś jest: Czwartek, 23 maja 2024

RADOM

Jedyna taka w Radomiu. Szkoła im. Marii Montessori

wtorek, 05 marca 2024 22:54 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: oficjalna strona Szkoła Dwujęzyczna im. Marii Montessori
Elżbieta Warchoł

To szkoła bardzo kameralna i bezpieczna. Prowadzi nowoczesny system nauczania polskiej i brytyjskiej podstawy programowej. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Montessori w Radomiu prowadzi nabór uczniów do klasy pierwszej oraz do przedszkola. Odbędą się dni otwarte i warsztaty dla dzieci. To jedyna taka szkoła w Radomiu. Jest właśnie okazja, by poznać metody nauczania stosowane w szkole oraz jej zalety. 

O Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Montessori w Radomiu opowiedzą Beata Opałka zastępca dyrektora oraz Magdalena Starzyńska pedagog specjalny:

Nabór do przedszkola rozpocznie się 2 kwietnia 2024 roku dla 5 i 6 latków. Nabór do klasy pierwszej trwa już od 29 lutego 2024 roku. Wkrótce odbęda się dni otwarte i warsztaty dla dzieci (warsztaty taneczne, chemiczne, teatralne, plastyczne). Dni otwarte odbędą się 14 i 26 marca 2024 roku o godz. 15 w siedzibie szkoły przy ul. Traugutta 34. Planowane są po dwa takie wydarzenia w każdym miesiącu, aż do czerwca br. Więcej na www.szkoła.radom.pl