Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Jerzy, męczennik
Dziś jest: Środa, 24 kwietnia 2024

RADOM

Nowy komendant radomskiej policji

piątek, 29 marca 2024 22:27 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: KMP w Radomiu
Elżbieta Warchoł

Pełniącym obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu został mł. insp. Robert Janik.

 Z jednostką Komendy Miejskiej Policji w Radomiu pożegnał się 29 marca 2024 roku insp. Konrad Krakowiak, pełniącym obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu został mł. insp. Robert Janik.

Uroczyste przekazanie obowiązków na najwyższym stanowisku w radomskiej jednostce policji odbyło się 29 marca 2024 roku w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Radomiu - informuje Justyna Jaśkiewicz/KMP Radom. Po złożeniu meldunku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Piotrowi Janikowi odczytany został rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu.Inspektor Konrad Krakowiak pożegnał się ze sztandarem radomskiej jednostki, którą kierował od 2021 roku. Pełniącym obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu został mł. insp. Robert Janik, dotychczasowy Zastępca Komendanta Powiatowego w Grójcu. Służbę w policji rozpoczął w 1992 roku, od początku swojej drogi zawodowej związany z pionem kryminalnym. Od 2019 roku był Zastępcą Komendanta Powiatowego w Grójcu. Rozkaz wręczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Piotr Janik - informuje Justyna Jaśkiewicz/KMP Radom.

W uroczystości wzięło udział kierownictwo radomskiej komendy, a także Starosta Radomski Waldemar Trelka oraz Sekretarz Starostwa Powiatowego Rafał Czajkowski.