Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Wawrzyniec z Brindisi, prezbiter i doktor Kościoła
Dziś jest: Poniedziałek, 22 lipca 2024

Opoczno

Ceramika Paradyż nadal wśród najlepszych

piątek, 21 czerwca 2024 11:20 / Autor: Marcin Prejs
Fot. Ceramika Paradyż
Marcin Prejs

Ceramika Paradyż po raz kolejny znalazła się wśród najlepiej zarządzanych firm prywatnych w Polsce.

Poznaliśmy laureatów trzeciej edycji plebiscytu Best Managed Companies Poland. Organizowany jest on przez firmę Deloitte i ma na celu wyłonienie najlepiej zarządzanych firm. Poddawane są one bardzo szczegółowej weryfikacji. Zwycięzcy plebiscytu są wyłaniani przez niezależne jury, a cały proces jest transparenty i obiektywny dzięki sprawdzonemu systemowi Deloitte, który działa globalnie przeszło 30 lat.

W gronie tegorocznych laureatów plebiscytu ponownie znalazła się Ceramika Paradyż, która po raz kolejny uzyskała re-certyfikację. – To dla nas wielki zaszczyt i potwierdzenie dobrze zaplanowanej i realizowanej strategii. Dziękujemy zespołowi Deloitte za pomoc w całym procesie re-certyfikacji i docenienie nas – powiedział Piotr Tokarski, prezes Ceramiki Paradyż, który odbierał statuetkę. Dziękował także całemu zespołowi Ceramiki Paradyż za codzienną pracę i wkład włożony w realizację strategii zgodnie z misją oraz wartościami firmy.

Best Managed Companies to autorski plebiscyt, który został stworzony w 1993 r. przez Deloitte Private w Kanadzie. Obecnie organizowany jest już w 48 krajach na świecie. Każdego roku biorą w nim udział tysiące firm prywatnych, które przechodzą proces weryfikacji, analizowane są ich kompetencje, procesy i strategia. A to wszystko w odniesieniu do najlepszych praktyk zarządczych stosowanych w przedsiębiorstwach prywatnych na świecie.

Ceramika Paradyż to jeden z większych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Pierwszy swój zakład uruchomiła w Opocznie, potem w Wielkiej Woli niedaleko Paradyża, a następnie dwa w Tomaszowie Mazowieckim. Rodzinna firma działa od 35 lat, zatrudnia około 1700 osób, a swoje produkty dostarcza klientom w ponad 50 krajach.